×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2016
Drukāt

Juglā ugunsdzēsēju auto sadūries ar autobusu; ir cietušie (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar Rīgā, Juglas apkaimē, ugunsdzēsēju automašīna sadūrusies ar 40.maršruta autobusu. Negadījumā cietuši pieci cilvēki, taču viņu traumas nav smagas.

Kā informēja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis, negadījums noticis Murjāņu un Juglas ielas krustojuma rajonā. Avārijas dēļ notikuma vietā patlaban ir apgrūtināta satiksme, tāpēc autovadītāji tiek aicināti izmantot citus ceļus.

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste, divas ugunsdzēsēju mašīnas bijušas ceļā uz izsaukumu, kad viena no tām sadūrusies ar autobusu. Gribuste zināja teikt, ka pēc negadījuma ugunsdzēsēju mašīnas šoferim alkohola klātbūtne izelpā nav konstatēta.

Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” preses pārstāvis Viktors Zaķis skaidroja, ka sadursme notikusi brīdī, kad 40.maršruta autobuss griezies ārā no galapunkta. Autobusa šoferis stāstījis, ka VUGD automašīnai bijušas ieslēgtas bākugunis, taču viņš neesot dzirdējis skaņas signālu, kas nozīmētu, ka jādod ceļš, tāpēc arī notikusi sadursme.

Negadījumā cietuši pieci cilvēki. Divi no medicīniskās palīdzības atteikušies, bet trijiem mediķi snieguši pirmo palīdzību. Pēc sākotnējās apskates, negadījumā cietušo cilvēku traumas nav smagas, zināja teikt Zaķis.

Šovakar Rīgā snieg un puteņo, ielas daudzviet vēl nav notīrītas, tāpēc braukšana ir apgrūtināta. Autovadītāji tiek aicināti braukt lēnām un uzmanīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tiešām,tiešām,tiešām@@@@@@@nav dzirdējis skaņas signālu!!! jāā,ar bākugunīm ugunsdzēsēji parasti brauc uz tusiņu, tādēļ vēsā mierā,ievērojot noteikumus, var “gāzties” priekšā @@@@@@ tas nekas, ka kaut kur cilvēki gaidīja palīdzību! @@@@@#

Draugiem Facebook Twitter Google+