“Jugra” izsēj četru vārtu pārsvaru, laukumā tiek arī Masaļskis 0

Hantimansijskas “Jugra” svētdien Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas trešajā spēlē savā laukumā ar 6:7 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 164

Pēc otrā perioda Hantimansijskas hokejisti atradās pārliecinošā vadībā ar 6:2, tomēr līdz trešā perioda vidum viesi iemeta četras bezatbildes ripas, panākot izlīdzinājumu. 50. minūtē pēc sestajiem ielaistajiem vārtiem “Jugra” vārtos Mihailu Birjukovu nomainīja Edgars Masaļskis. Spēles 58. minūtē viņš kapitulēja pēc Maksima Jakuceņas metiena, līdz ar to “Traktor” izcīnīja uzvaru un sērijā izvirzījās vadībā ar 2:1.

Masaļskis laukumā devās pirmo reizi šajā Gagarina kausa izcīņā.

Citā austrumu konferences spēlē Astanas “Baris” savā laukumā ar 3:2 pieveica Magņitogorskas “Metallurg”, un arī sērijā ir priekšā ar 2:1.

Ar šādu pašu rezultātu vadībā sērijā izvirzījusies arī Kazaņas “Ak Bars”, kas joprojām bez Laura Dārziņa ierindā viesos papildlaikā ar 4:3 uzvarēja “Salavat Julajev”. Zelta vārtu autors 69. minūtē bija Daniss Zaripovs.