×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
19. maijs, 2014
Drukāt

Jūlija sākumā Cēsīs norisināsies gadskārtējās Imantdienas

Foto - LetaFoto - Leta

Ar jaunu komponista Imanta Kalniņa dziesmu pirmatskaņojumiem 12. jūlijā Cēsu Pils parka estrādē notiks ikgadējās Imantdienas.

Kā informēja pasākuma organizatoru pārstāvis Kārlis Auzāns, šogad komponista Kalniņa mūzikas svētki tiek gatavoti īpaši, piedāvājot trīs atšķirīgas, bet saturiski piesātinātas koncerta daļas, kurās neiztrūks dažādu īpašu pārsteigumu.

Koncerta pirmajā daļā muzicēs grupa “Turaidas roze”. Pēc vairāku gadu eksperimentiem, Imantdienās atskaņojot jaundarbus, šoreiz grupa priecēs ar populārākajām sava repertuāra dziesmām. Kopā ar grupas solistiem Olgu Rajecku un Uģi Rozi muzicēs arī dziedātāja Līga Priede.

Koncerta otrajā daļā uzstāsies mūzikas projekts “Raxtu Raxti”, kas atskaņo Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā. “Raxtu Raxti” gatavo īpašu programmu, kurā sagaidāmi arī pirmatskaņojumi. Kolektīva pamatu veido vairāki grupas “Autobuss debesīs” mūziķi un pazīstami tautas mūzikas izpildītāji – Kristīne Kārkle-Puriņa un Edgars Kārklis.

Tuvojoties Imantdienu kulminācijai, koncerta trešajā daļā muzicēs grupa “Autobuss debesīs” kopā ar pazīstamiem aktieriem. Kalniņa pazīstamakās dziesmas šoreiz izdziedās Artūrs Skrastiņš, Karīna Tatārinova un Juris Jope.

Koncerta noslēdzošajā daļā izskanēs arī vairākas labi pazīstamas, bet koncertos ļoti sen nedzirdētas dziesmas no komponista daiļrades zelta fonda. Imantdienu noslēgumā sagaidāma publikas sadziedāšanās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+