×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
6. augusts, 2012
Drukāt

Jūlijā visvairāk ziedots “Saskaņas centram”

Foto - LETAFoto - LETA

Jūlijā vislielākos ziedojumus saņēmusi apvienība “Saskaņas centrs” (SC), papildinot apvienības kasi ar 16 048 latiem, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja mājaslapā pieejamā informācija par partiju dāvinājumiem un ziedojumiem.

Turpretim biedru naudu visaktīvāk maksā šopavasar izveidotās partijas “Gods kalpot Rīgai” atbalstītāji. No 1.maija līdz šodienai partija biedru naudā kopumā saņēmusi 96 482 latus. Partijas priekšsēdētājs Andris Ameriks biedru naudā samaksājis 18 000 latu. Iespaidīgas naudas summas iemaksājuši arī citi Rīgas pašvaldības un tās uzņēmumu darbinieki.

Vairākus iepriekšējos mēnešus ziedojumu apmēra ziņā līdere bija partija “Vienotība” un SC ziedojumi bija visai niecīgi vai arī to nebija nemaz, taču jau jūnijā SC ziedojumu apmēra ziņā bija līderpozīcijās, ko saglabāja arī jūlijā.

Lielākie SC ziedotāji jūlijā bija Leonīds Šafīrs, Nikolajs Zaharovs, Valērijs Petrovs un Māris Kalve. Viņi katrs ziedojuši pa 2000 latiem.

Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa” jūlijā ziedojumos saņēmusi 0,80 latus, ko iemaksājis Vasilijs Podļesnijs.

Otrajā vietā ziedojumu apmēra ziņā pagājušajā mēnesī ierindojas “Vienotība”, kurai ziedoti 2152 lati. Lielāko daļu – 2000 latu – partijas kasē ieskaitījis Rīgas domes deputāts Ēriks Škapars.

Salīdzinājumam – no 1.maija līdz šodienai SC biedru naudā saņēmis vien 800 latus, bet “Vienotība” – 3620 latus.

“Visu Latvijai!” jūlijā ziedoti 265 lati, Nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – 482 lati, bet apvienībai “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – 50 lati.

Latvijas Zemnieku savienība jūlijā ziedojumos saņēmusi 750 latus, bet Reformu partijai, Zaļo un zemnieku savienībai, Latviešu Zemnieku savienībai un Latvijas Zaļai partijai ziedojumu nav bijis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+