Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
13. jūlijs, 2014
Drukāt

Jūnijā ievērojami augusi klientu interese par privātmājām

Foto-LETAFoto-LETA

Privātmāju segmentā klientu aktivitāte jūnijā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, ir ļoti pieaugusi, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Ober-Haus” mājokļu tirgus pārskatā.

Klienti interesējas par mājām un jaunbūvēm cenu kategorijā līdz 150 000 eiro. Turpina palielināties interese par Mārupi, kur klienti izskata jau dzīvošanai gatavas mājas cenu kategorijā līdz 250 000 eiro, bet interesē arī nepabeigtas mājas cenu kategorijā līdz 150 000 eiro.

Izteikti liela interese šobrīd ir par privātmājām Rāmavā un Katlakalnā ar vidējo cenu līdz 150 000 eiro. Ikšķiles klientu interese pieaugusi par privātmājām cenu kategorijā ap 90 000 līdz 100 000 eiro, bet ārpus pilsētas, novada teritorijā – cenu kategorijā līdz 80 000 eiro.

Palielinājies arī to klientu skaits, kas interesējas par remontējamām mājām cenu kategorijā līdz 40 000 eiro – pārsvarā dārziņu rajonos un ārpus Pierīgas robežām. Daudzi klienti sākuši izrādīt interesi par vasarnīcām Pierīgā ar domu tās pārbūvēt par ziemas mājām.

Izvēloties sev jaunu mājokli, pircējiem joprojām svarīga ir infrastruktūra – ceļš, sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, veikali utt. Pircēji lielu interesi izrāda par izdevīgiem banku īpašumu piedāvājumiem, kuriem ir pieejami labāki kredīta nosacījumi.

Jūnijā turpina pieaugt interese par zemes gabalu iegādi privātmāju būvniecībai, norāda “Ober-Haus”. Augstākais pieprasījums ir zemes gabaliem ar iespējami visām komunikācijām – elektrību, gāzi un pievedceļiem. Pierīgā pietrūkst atbilstošu zemes gabalu piedāvājumu, jo netiek parcelētas jaunas zemes platības. Ir interese arī par zemes gabaliem bez komunikācijām, bet tikai tad, ja tie ir izteikti lēti.

Salaspils novadā interese ir par zemes gabaliem cenu kategorijā no 10 000 līdz 13 000 eiro, Ikšķiles novadā – ap 20 000 eiro. Savukārt Mārupes novadā interese ir par zemes gabaliem cenu kategorijā līdz 50 000 eiro, ar komunikācijām, teikts pārskatā.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+