Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
13. jūlijs, 2014
Drukāt

Jūnijā ievērojami augusi klientu interese par privātmājām

Foto-LETAFoto-LETA

Privātmāju segmentā klientu aktivitāte jūnijā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, ir ļoti pieaugusi, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Ober-Haus” mājokļu tirgus pārskatā.

Klienti interesējas par mājām un jaunbūvēm cenu kategorijā līdz 150 000 eiro. Turpina palielināties interese par Mārupi, kur klienti izskata jau dzīvošanai gatavas mājas cenu kategorijā līdz 250 000 eiro, bet interesē arī nepabeigtas mājas cenu kategorijā līdz 150 000 eiro.

Izteikti liela interese šobrīd ir par privātmājām Rāmavā un Katlakalnā ar vidējo cenu līdz 150 000 eiro. Ikšķiles klientu interese pieaugusi par privātmājām cenu kategorijā ap 90 000 līdz 100 000 eiro, bet ārpus pilsētas, novada teritorijā – cenu kategorijā līdz 80 000 eiro.

Palielinājies arī to klientu skaits, kas interesējas par remontējamām mājām cenu kategorijā līdz 40 000 eiro – pārsvarā dārziņu rajonos un ārpus Pierīgas robežām. Daudzi klienti sākuši izrādīt interesi par vasarnīcām Pierīgā ar domu tās pārbūvēt par ziemas mājām.

Izvēloties sev jaunu mājokli, pircējiem joprojām svarīga ir infrastruktūra – ceļš, sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, veikali utt. Pircēji lielu interesi izrāda par izdevīgiem banku īpašumu piedāvājumiem, kuriem ir pieejami labāki kredīta nosacījumi.

Jūnijā turpina pieaugt interese par zemes gabalu iegādi privātmāju būvniecībai, norāda “Ober-Haus”. Augstākais pieprasījums ir zemes gabaliem ar iespējami visām komunikācijām – elektrību, gāzi un pievedceļiem. Pierīgā pietrūkst atbilstošu zemes gabalu piedāvājumu, jo netiek parcelētas jaunas zemes platības. Ir interese arī par zemes gabaliem bez komunikācijām, bet tikai tad, ja tie ir izteikti lēti.

Salaspils novadā interese ir par zemes gabaliem cenu kategorijā no 10 000 līdz 13 000 eiro, Ikšķiles novadā – ap 20 000 eiro. Savukārt Mārupes novadā interese ir par zemes gabaliem cenu kategorijā līdz 50 000 eiro, ar komunikācijām, teikts pārskatā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+