Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Jūnijā lielākais fotoradara fiksētais ātruma pārkāpums bija 169 kilometri stundā

Foto - LETAFoto - LETA

Jūnijā fotoradara lielākais fiksētais ātruma pārkāpums bija 169 kilometri stundā, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Šis ātruma pārkāpums veikts uz autoceļa Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža 15,2 kilometrā. Šo ātruma pārkāpumu veica automašīna “Bentley”.

Apdzīvotās vietās vidējais piecu lielāko pārkāpēju ātrums bijis 106 kilometri stundā. Jāatgādina, ka apdzīvotās vietās atļautais ātrums ir 50 kilometri stundā.

Savukārt ārpus apdzīvotas vietas vidējais piecu lielāko pārkāpēju ātrums bija 142,8 kilometri stundā, lai gan atļautais ātrums ir līdz 90 kilometriem stundā.

Kopumā jūnijā par pārkāpumiem tika noformēti 4928 protokoli par kopējo summu 92 851 eiro. 3460 protokoli tika noformēti fiziskām, bet 1468 – juridiskām personām.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustāPēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (1)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+