×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2013
Drukāt

Jūnija numurā izlasīju

Rīdziniece Inese Ozoliņa pirms gada absolvēja augstskolu un nu strādā par grāmatvedi. Žurnālu 36,6 °C viņa lasīja pirmo reizi. 


 

– Jūnija numuru iegādājos, jo gribēju pamēģināt ko jaunu, lai gan iepriekš par šo žurnālu nebiju dzirdējusi. Esmu veselīga dzīvesveida piekritēja, tādēļ ikviens preses izdevums par veselību man šķiet interesants. Iegāju kioskā, ieraudzīju un nopirku!

Visvairāk mani uzrunāja Rasas Vītolas pārdomas par to, kā dzīvot saskaņā ar sevi un dabu. Vēlētos kaut uz pusi būt tik harmoniska un laimīga kā Rasa!

Arī es esmu viena no tiem cilvēkiem, kuriem apetīte reizēm mēdz būt neremdināma un nav sāta sajūtas, tāpēc ļoti interesants šķita eksperiments Pret vilka apetīti un liekiem kilogramiem.

12 ceļazīmes jūnijam sniedz vienkāršus, bet patiesi svētīgus padomus, kā atbrīvoties no ikdienā sakrātā stresa un gūt enerģiju turpmākajiem darbiem. Līdzīgi man darbā uzkrāto nogurumu palīdz kliedēt brauciens ar velosipēdu pa Mežaparka takām, kad  apstājos, apsēžos zālītē un klausos, kā runā daba.

Tā kā lasu ik vakaru, jauno grāmatu apskats man šķita gan noderīgs, gan saistošs – tas palīdz izvēlēties lasāmvielu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+