Uncategorized

Jūnijā Rīgā uzstāsies dziedātāja Lana del Reja 16

Foto – LETA/AFP

“Arēnā Rīga” 14.jūnijā uzstāsies dziedātāja Lana del Reja, kuras debijas albums ar tā spilgtāko hitu “Video Games” pārdots vairāk nekā četru miljonu tirāžā, informē “Positivus Music”.

Kā norāda koncerta rīkotāji, Lana del Reja jeb īstajā vārdā Elizabete Grānta ir viena no pašreiz populārākajām amerikāņu alternatīvās popmūzikas izpildītājām. “Apburot un saviļņojot teju visu pasauli, Lana del Reja spīdoši apvieno blūza, soula, indī un džeza mūzikas skanējumus ar pašas sacerētiem dziesmu tekstiem, kas atspoguļo mūziķes apslēptākās emocijas un izjūtas,” uzsver “Positivus Music”.

Mākslinieces muzikālās karjeras sākumi meklējami Bruklinas nelielajos klubos un bāros, kuros Grānta bieži uzstājās. Nezināmo mākslinieku vidū topošā popzvaigzne izcēlsies jau tolaik, populārā indī folka vietā izpildot 60.gadu stila džezu un blūzu.

Parakstot līgumu ar ierakstu kompāniju 20 gadu vecumā, dziedātaja pēc pirmā digitālā albuma izdošanas pieņēma eksotisko pseidonīmu Lana del Reja. 2011.gadā tika izdots mūziķes pirmais singls “Video Games”, kas pateicoties dziedātājas pašas veidotajam video kļuva par īstu interneta sensāciju. “Video Games” iekļauts Lanas del Rejas 2012.gada albumā “Born To Die”, kas pērn tika pārdots vairāk nekā 4,4 miljonu eksemplāros visā pasaulē, iekarojot mūzikas topu virsotnes arī ar hītiem “Blue Jeans”, “Born To Die”, “Summertime Sadness” un “National Anthem”.

Savas muzikālās darbības laikā Lana del Reja ieguvusi vairākus prestižus apbalvojumus, tostarp 2012.gada Lielbritānijas “Brit Awards” balvu par labāko starptautisko debiju, MTV mūzikas balvu par labāko alternatīvo performanci, kā arī gada labākās starptautiskās mākslinieces balvu šī gada Brit Awards ceremonijā.

Koncerta biļetes būs pārdošanā no trešdienas, 6.marta plkst.10.00 “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Stāvvietu biļetes cena publiskajā tirdzniecībā Ls 29. Sēdvietas no Ls 30 – Ls 37.

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/Py_-3di1yx0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

LA.lv