Kultūra
Mūzika

Jūnija sākumā jau sesto reizi skanēs koncerts Tiguļkalnā 0

Publicitātes foto

Sestdien, 3. jūnijā plkst. 20, pēc nobalsošanas pašvaldību vēlēšanās, visi mūzikas cienītāji aicināti atsvaidzināt galvas un atveldzēt sirdis Talsos, kur jau sesto reizi norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas mūzikas koncerts Tiguļkalnā, pavēstīja mūziķis.

Šogad Tiguļkalna ozolu ielokā komponists Raimonds Tiguls būs kopā ar jauniešu kori “Kamēr…” un tā diriģentu Jāni Liepiņu, Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra stīgu grupu, solistiem Kristīni Kārkli, Martu Kristiānu Kalniņu, ģitāristu Mārci Auziņu un arfisti Ievu Šablovsku, dūdu un bungu grupu “Auļi”, tautas deju ansambli “Līgo” Jāņa Purviņa vadībā, Stiprajām sievām un neiztrūkstoši arī ar basģitāristu Robertu Rasu un Arti Orubu pie bungām. Koncertā sagaidāmi arī citi pārsteigumi, jaundarbi un atkalsatikšanās.

Brīvdabas koncerts, kura idejas autors un mākslinieciskās programmas vadītājs ir komponists Raimonds Tiguls, aizsākts 2012. gadā kā iecere ik vasaru jūnija pirmajā sestdienā Tiguļkalnā pulcēt vienkopus mūziķus un to apvienības, ar kurām veidotajos sadarbības projektos atspoguļojas gan komponista daiļrades daudzpusība, gan īpaši Latvijas dabai, tautai, kultūrai un dzīvesziņai raksturīgās sajūtas un skanējums.

Ieeja – bez maksas.

LA.lv