×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Jūnijā Salacgrīvas novadā notiks akustiskās mūzikas festivāls “Sudraba kaija”

Foto - LetaFoto - Leta

Mūziķis Goran Gora

No 3. jūnija līdz 5 .jūnijam Salacgrīvas novada Liepupē notiks akustiskās mūzikas festivāls “Sudraba kaija”, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotājs Andris Zunde.

Šogad festivāls svinēs savu piecu gadu jubileju.

Festivāls 3. jūnijā tiks atklāts ar akustisko grupu konkursu Liepupes tautas namā. Noslēgumā klausītājus priecēs mutes harmoniku ansamblis “Piccolo Harmonica” no Pērnavas.

4. jūnijā jau no plkst.11 notiks seno akustisko mūzikas instrumentu meistarklases un akustiskie koncerti Liepupes pilskalnā.

Uz Salacgrīvas novada skatuves līdzās tādām pazīstamām un atzītām latviešu grupām un izpildītājiem kā “Goran Gora”, “Flame & The Rolltones”, “Double Faced Eels”, “My Radiant U” šogad arī elektroniskā mūzika.

Savukārt uz pilskalna skatuves līdzās vietējiem mūzikas kolektīviem uzstāsies tubu kvartets “Magic 4”, “Hāgenskalna muzikanti”, “Putni, igauņu “Piccolo Folk” un citi.

5. jūnijā notiks festivāla noslēguma koncerts Liepupes baznīcā, kuru ieskandinās ērģelniece Kristīne Adamaite, ar akustisko programmu koncertu turpinās Normunds Ķietis un Inita Āboliņa, bet festivālu noslēgs projekts “Da Capo”.

Festivālu “Sudraba kaija” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru rīko Salacgrīvas novada dome un Liepupes pagasta tautas nams. Vairāk informācijas pieejama mājaslapā “www.sudrabakaija.lv

Sudrabkaija ir liela auguma kaiju dzimtas jūrasputns. Tā ir viena no populārākajām un labāk zināmajām kaijām Eiropā un Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+