Juniorēm sapnis par eliti jāatliek uz citu gadu 0

Eiropas U-18 čempionātā juniorēm B divīzijā Strumicā (Maķedonija) Aināra Čukstes trenētā Latvijas izlase pirmā posma izškirošajā spēlē ar 48:59 zaudēja Anglijas vienaudzēm.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Lai iekļūtu B divīzijas labāko astotniekā un turpinātu cīņu par trīs vietām elites grupā, Latvijas juniorēm pēdejā pirmā posma mačā bija jāpārspēj anglietes. Šajā izdzīvošanas cīņā latvietēm pagalam neveiksmīgs iznāca pirmais puslaiks – tikai seši iemesti metieni no 30 (anglietēm – 11/28), vairāk kļūdas, pretinieču ātrajos uzbrukumos pazaudēti 11 punkti, tikai pieci izpildīti soda metieni pret pretinieču 16. Spēle tika zaudēta pirmajā puslaikā un vēlākais glābšanas plāns bija lemts neveiksmei. Pēdejā ceturtdaļā mūsējās vēl sasparojās – 29:49 (32 min.), 42:51 (35.), 46:54 (39.), taču vilciens jau bija aizbraucis. Čempionāta turpinājumā Latvijas izlases nevar tikt augstāk par devīto vietu B divīzijā vai 25. vietu Eiropas kopējā rangā.

EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTS, B DIVĪZIJA STRUMICĀ (MAĶEDONIJA)

Latvija – Anglija 48:59 (7:12, 18:33, 29:45). Jākobsone 17, Brīdiņa 10, Reine 6, Langina 5, Tomsone 4, Fomina, Laksa, Džarcāne pa 2.