Juniori vispirms zaudē izredzes, tad spēli Itālijai 0

Latvijas U-20 hokeja izlase, kas zaudējusi izredzes atgriezties pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, Itālijā notiekošā pirmās divīzijas A grupas turnīra ceturtajā mačā ceturtdien ar rezultātu 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) piekāpās mājiniekiem itāļiem.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Spēles ceturtajā minūtē Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Roberts Locāns, gūstot savus trešos vārtus čempionātā. Viņam rezultatīvi piespēlēja Kārlis Čukste.

Tomēr spēles turpinājums Latvijas vienībai izdevās ļoti neveiksmīgs. Vispirms pirmās trešdaļas vidū rezultāts kļuva 1:1, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē 5+20 minūšu disciplināro noraidījumu saņēma aizsargs Kristofers Bindulis. Vairākumu itāļi ātri vien pārvērta gūtos vārtos, bet divas ar pusi minūtes pirms trešdaļas beigām panāca 3:1 sev par labu.

Trešās trešdaļas astotajā minūtē vienus vārtus atguva Mārtiņš Dzierkals, ar piekto mēģinājumu beidzot atnesot latviešiem gūtus vārtus vairākumā. Viņam rezultatīvi piespēlēja Rūdolfs Maslovskis un Kristiāns Rubīns.

Turpinājumā latvieši neizmantoja vēl vienu vairākumu, bet četras minūtes pirms cīņas beigām savos vārtos ielaida ceturto ripu. Atlikušie centieni glābt maču Latvijas izlases izpildījumā nebija sekmīgi.

Latvieši jau pirms tam ceturtdien šķīrās no izredzēm sasniegt pasaules čempionāta augstāko divīziju, jo Baltkrievija ar 5:1 (3:0, 1:0, 1:1) pārspēja vienu no savām galvenajām konkurentēm Norvēģiju, gūstot ceturto panākumu tikpat spēlēs un kļūstot saviem pretiniekiem neaizsniedzama.

Latvijas izlase turnīru sestdien noslēgs ar maču pret Norvēģiju, kas iepriekšējā čempionātā zaudēja vietu augstākajā divīzijā.

Kā ziņots, čempionāta pirmajā mačā svētdien Latvija, gūstot četrus vārtus trešajā trešdaļā, ar rezultātu 5:1 pieveica vienaudžus no Austrijas, bet pirmdien ar 7:3 apspēlēja Slovēniju. Savukārt trešdien ļoti svarīgā cīņā Latvija ar 1:2 piekāpās Baltkrievijai.

Pašlaik maksimāli iespējamie 12 punkti četrās spēlēs ir Baltkrievijai, Norvēģija seko ar astoņiem punktiem, bet Latvija tikusi pie sešiem punktiem. Itālijas kontā ir pieci punkti, Austrija iekrājusi četrus punktus, bet Slovēnija guvusi tikai vienu punktu.

Jau tagad zināms, ka šo divīziju atstāt nāksies Slovēnijai.