fibaeurope.com

Juniori zaudē ceturtdaļfinālu, saglabā cerību uz pasaules čempionātu 0

Eiropas U-18 čempionātā junioriem Konjā (Turcija) Latvijas izlase ceturtdaļfinālā ar 53:78 zaudēja mājiniekiem Turcijai.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Latvijas izlase veiksmīgāk (9:4) sāka spēli, taču līdzīgs turpinājums nesekoja. Ja katram izdotos parādīt savu labāko spēli, tad cīņa varētu izvērsties savādāk. Taču šoreiz šķidra biaj mūjajo aizsardzība pozicionālā spēlē, turklāt turkiem tika ļauts skriet arī ātrajos uzbrukumos. Bet katra mūsu grozā no augšas triektā bumba neveicināja psiholoģisko fonu. Nebija argumentu cīņa zem groziem (atlēkušās bumbas 35 pret 55) un pietrūka ari superveiksme metienos.

“Netikām galā ar diviem galvenajiem uzdevumiem – neatbloķējām pie sava groza atlētiskos turku centrus un uzbrucējus; nenobremzējām pretinieku ātros uzbrukumus. Mums punkti nāca daudz grūtāk, tāpēc no pirmās ceturtdaļas mājiniekiem piederēja iniciatīva un pārsvars, kas ar katru ceturtdaļu kļuva aizvien drošāks,” zaudējumu atzina Latvijas izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars.

Lai gan zaudējums ceturtdaļfinālā ir sāpīgs, Latvijas komandas galvenais sapnis – nākamgad nokļūt pasaules junioru čempionātā – joprojām ir īstenojams un atrodas viena soļa attālumā. Šo soli ir jāsper sestdien, mazajā pusfinālā par 5. līdz 8. vietu apspēlējot Spāniju. Cita iespēja vairs nebūs.

EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTS JUNIORIEM KONJĀ (TURCIJA)

Ceturtdaļfināls

Latvija – Turcija 53:78 (16:20, 30:39, 45:59). Čīma 14, Mālmanis 12, Mežnieks 8, Čavars 6, Grīnbergs, Avenītis pa 4, Lomažs 3, Strādnieks 2.