Junioriem kamanās pjedestāli, kērlingistiem zaudējumi 0

Ziemas sporta karuselis griežas pilnu sparu un visdažādākajos līmeņos. Tā Latvijas jaunie kamaniņu braucēji veiksmīgi piedalījušies Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā junioriem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

KAMANIŅU SPORTS. Pasaules junioru kausa izcīņas pirmajā posmā Lillehammerē (Norvēģija) juniorēm Alise Mitkus izcīnīja otro vietu, Ulla Zirne – 10.; junioriem Riks Kristens Rozītis trešais, Artūrs Dārznieks – piektais, Rihards Lozbers – 17. Divniekiem Kristens Putins un Imants Marcinkevičs krita un palika bez ieskaites.

KĒRLINGS. Eiropas čempionāta B grupā Karlstadē (Zviedrija) Latvijas vīru izlase ar 5:6 zaudēja Īrija un ar 8:6 pārspēja Nīderlandi. Dāmām neveiksmes abās cīņās – 5:6 pret Turciju un 4:9 pret Igauniju.

ŠORTTREKS. Pasaules kausa izcīņas 4. posmā Šanhajā (Ķīna) Jēkabs Saulītis 500 metru distancē izcīnīja 31. vietu, 1000 metru – 29.; Roberto Puķītis 1000 metru distancē 38. vietā, 1500 metru – 25.

BIATLONS. Pasaules kausa izcīņas 2. posmā Hohfilcenē (Austrija) 10km iedzīšanas sacīkstē dāmām Sinnēve Solemdāla no Norvēģijas, par 30,2 sekundēm pārspējot savu tautieti Toru Bergeri, par 33,3 sekundēm – Kaisu Makarainenu no Somijas.

SLĒPOŠANA. Pasaules kausa izcīņas posmā Kvebekā (Kanāda) sprinta sacensībās sievietēm uzvarēja amerikāniete Kikena Rendala; vīriem – zviedrs Emīls Jensons.

KALNU SLĒPOŠANA. Pasaules kausa izcīņas posmā Valdizērā (Francija) uzvarēja mājinieks Aleksiss Pinturo; Sanktmoricā (Šveice) supergigantā dāmām triumfēja Lindseja Vona no ASV.

BOBSLEJS. Pasaules kausa izcīņas posmā sievietēm Vinterbergā (Vācija) ceturto uzvaru šosezon un sesto pēc kārtas izcīnīja kanādietes Kellijas Hamfrīzas ekipāža. Uzvarēt sešas sacīkstes pēc kārtas nevienai sportistei nebija izdevies kopš 2001. gada.