fibaeurope.com

Junioru izlase apspēlē Spānijas vienaudžus 0

Latvijas U-18 puišu basketbola izlase Eiropas čempionāta otrā posma noslēdzošajā mačā trešdien ar 75:73 (10:20, 32:20, 12:22, 21:11) pieveica Spānijas komandu.
Tomēr jau pirms šī mača bija zināms, ka Latvija nesasniegs sacensību ceturtdaļfinālu un cīnīsies par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā.
Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar 42:40 Latvijas labā, bet pārtraukums ilga vairāk nekā pusstundu, jo spēles arēnā pazuda elektrība. Otrajā spēles daļā Spānijai vēl četras minūtes pirms pamatlaika beigām bija deviņu punktu pārsvars (73:64), tomēr noslēdzošos 11 punktus guva jaunie latvieši un tika pie grūtas uzvaras.
Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 17 punktiem un 11 bumbām zem groziem bija Zigmārs Raimo, bet čempionāta rezultatīvākais Latvijas izlases spēlētājs Verners Kohs šoreiz izcēlās ar 12 punktiem.
Turpinājumā Latviju piektdien gaida ceturtdaļfināla mačs par 9.-16.vietu. Trīs vājākās komandas zaudēs vietu A divīzijā.
Kā zināms, Latvija pirmajā posmā ar 70:61 pieveica Melnkalni, ar 64:67 piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret spēcīgajiem Serbijas vienaudžiem un ar 76:84 piekāpās Vācijai.
Ar vienu uzvaru trijās spēlēs bija pietiekami, lai Latvija sasniegtu Eiropas čempionāta otro posmu, tomēr uz to tā nepaņēma līdzi nevienu uzvaru.
Savukārt otro posmu Latvija sāka ar zaudējumu 62:91 Francijai un uzvaru 92:56 pār Čehiju. Neskatoties uz Čehijas pieveikšanu, cerības uz ceturtdaļfinālu Latvijai zuda jau otrdienas vakarā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 71

EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTS VOLOSĀ (GRIEĶIJA)
Latvija – Spānija 75:73
(10:20, 42:40, 54:62). Raimo 17+11AB, kohs 12, Hāzners 9, Birkāns 8, Zoriks 7, Šiliņš 6, Saulītis 5, Krauklis, Krūmiņš pa 4, Jankovskis 3.