×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2018
Drukāt

Junkers: “Breksita” katastrofā vainīgi ir visi (2)

Žans Klods Junkers. Foto - REUTERS/LETAŽans Klods Junkers. Foto - REUTERS/LETA

“Breksits” ir katastrofa, no kuras labumu negūs nedz Lielbritānija, nedz Eiropas Savienība (ES), trešdien Eiropas Parlamenta deputātiem sacīja Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers.

“Es uzskatu, ka “Breksita” lietā nebūs uzvarētāju. Tā ir situācija, kurā zaudē visi – gan briti, gan ES dalībvalstis,” EP plenārsēdē Strasbūrā sacīja Junkers.

“Breksits” ir sakāve, par kuru atbildība jāuzņemas abām pusēm, viņš piebilda.

“Kā sacīja pati [Lielbritānijas premjerministre Terēza] Meja, briti nekad nav jutušies ērti ES, un 40 gadu laikā viņiem nav dota iespēja justies ērtāk, un tāpēc vainojami ir daudzi,” sacīja EK prezidents.

Vēl otrdien Junkers un Eiropadomes prezidents Donalds Tusks norādīja, ka “Breksits” nav pabeigta lieta un ka briti vēl var domas mainīt.

“Pat ja briti aiziet atbilstoši [ES līguma] 50.pantam, vēl ir 49.pants, kas ļauj iestāties atkārtoti,” trešdien piebilda Junkers.

Lielbritānijai jāpamet ES 2019.gada martā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. visi nē, tie kuri uzskata, ka godīgajiem jābaro nekaunīgi dzīvnieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Nē, par to atbildība jāuzņemas nevienam citam kā dzērājam junkeram un aprobežotajai merkelei! Visādi junkeri baidās, jo Lielvritānija visvairāk iemakāja ES budžetā! Tagad vecajam žūpam būs jāsamazina šampanieša pudeļu skaits!

Draugiem Facebook Twitter Google+