×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Junkers brīdina Lielbritāniju: Prom nozīmē prom (4)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers

Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers trešdien uzstāja, ka pēc Lielbritānijas referenduma par valsts turpmāko palikšanu Eiropas Savienībā (ES) atkārtotu sarunu ar Londonu nebūs.

“Britu politikas veidotājiem un britu vēlētājiem ir jāzina, ka nebūs nekādu atkārtotu sarunu,” žurnālistiem Briselē sacīja Junkers.

ES negrasās iet tālāk par vienošanos, kuru Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons ar saviem kolēģiem parakstīja samitā februārī, sacīja EK prezidents.

“Mēs esam noslēguši vienošanos ar premjerministru, viņš dabūja maksimālo, ko viņš varēja dabūt, mēs iedevām maksimālo, ko mēs varējām dot,” Junkers sacīja pēc sarunām ar Austrijas kancleru Kristiānu Kernu.

“Tātad nebūs nekādu atkārtotu sarunu – nedz par februārī noslēgto vienošanos, nedz par tik attālu jautājumu kā jebkāda veida līguma sarunas,” norādīja Junkers. “Prom nozīmē prom.”

Kamerons trešdien pieļāva, ka varētu censties panākt vēl tālākas reformas, it īpaši pārvietošanās brīvības jomā, ja Lielbritānija ceturtdienas referendumā nobalsos par palikšanu ES.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Prom,prom no amata Junkersa kungs!!!

  2. junkers, kopš ir pie varas ES, vienmēr izcēlies ar egoismu un varas uzspiešanu nerēķinoties ar citu domām!!! Viņš līdz šim nav ieklausījies un centies saprast citas ES dalībvalstis!!! Bez tam viņš negatavojas kaut kur piekāpties, bet tikai dominē egoistiskais viedoklis. Nav tiešām ko brīnīties, ka Lielbritānijā izlēma izstāties no ES!!!

  3. Tada mesla del kaa junkers jau briti ari grib izstaties.

  4. kā cimperlīga vecmeita zaļumballē, kuru neviens nelūdz dancot: – Bet es pati negribu dancot ! – 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+