×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2015
Drukāt

Junkers: Eiropas bēgļu krīze turpināsies gadiem (6)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers

Eiropas bēgļu krīze turpināsies gadiem, ceturtdien, apmeklējot bēgļu uzņemšanas centru uz Vācijas un Austrijas robežas, sacīja Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājs Žans Klods Junkers.

“Šī bēgļu krīze ilgs dažus gadus. Man nav ilūziju, ka tas, ko mēs tagad pieredzam, drīz piederēs pagātnei,” teica Junkers. “Mums jāsaka cilvēkiem, ka šī nav īslaicīga situācija, bet kaut kas, ar ko mums būs jāsadzīvo gadiem.”

Eiropa patlaban ar grūtībām cenšas tikt galā ar milzīgo imigrantu pieplūdumu, taču Junkers uzsvēra, ka “kontinents to var”.

Tomēr Eiropas Savienības (ES) valstīm ir atšķirīgi redzējumi par to, kā risināt krīzi. Vācija ir izvēlējusies atvērt durvis cilvēkiem, kas bēg no kara, īpaši sīriešiem, bet Ungārija būvē žogus, lai neļautu imigrantiem iekļūt.

“Mums nav vajadzīgas jaunas sienas Eiropā un noteikti ne starp ES valstīm,” uzsvēra Junkers.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. gadiem vēl laikam ES robežas būs atvērtas kā vagūža durvis… Dullais Junkers!!?

  2. Junkers tāpat kā Bob the builder: can we fix it? YES, WE CAN!

  3. Riktiigs pelju junkurs !!

  4. Cilvēku kontrabanda ir tikpat ienesīga kā narkobizness, būtu aplam no tās atteikties, kamēr vien ir pērkami politiķi un apmāti ļautiņi, kas viņus netriec pie velna. Vēsture rāda, ka tādas situācijas beidzas ar to, ka atjēgušies, tie ļautiņi, tad jau rauj šos pie karātavām. Sākās postošas revolūcijas, bet kam tas šodien rūp.

  5. Kāpwc tad to nevar trīsreiz lielākais Āfrikas kontinents,ar plašiem mazapdzīvotiem apgabaliem? Kurā terorisms,no 53 valstīm apdraud tikai 19 valstis? Kāpwec Eiropai ir jāuzņem vienai bēgļus no puspasaules?

  6. Lielā mērā pateicoties tieši mesjē Junkeram!

Draugiem Facebook Twitter Google+