Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
13. decembris, 2014
Drukāt

Junkers mudina Lielbritāniju nediskriminēt viesstrādniekus no ES valstīm (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers aicinājis Lielbritāniju nesākt diskriminēt viesstrādniekus no citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, brīdinot, ka cilvēku brīvās pārvietošanās ierobežošana var kaitēt kapitāla plūsmām uz Londonas Sitiju.

Junkera izteikumi Austrijas televīzijas organizētajā paneļdiskusijā bija reakcija uz Lielbritānijas premjerministra Deivida Kemerona nesen izklāstīto ieceri ierobežot sociālos pabalstus ieceļotājiem no citām ES dalībvalstīm.

“Strādājošo fundamentālās tiesības uz brīvu pārvietošanos nedrīkst tikt apšaubītas, jo, ja jūs apšaubāt strādājošo brīvo pārvietošanos, Lielbritānijai jāapzinās, ka kādu dienu tiks apšaubīta arī kapitāla brīvā pārvietošanās,” norādīja EK prezidents.

Viņš piebilda, ka EK vēlas šo jautājumu apspriest ar Lielbritāniju mierīgā garā.

Tomēr Junkers uzsvēra, ka viesstrādnieki no Austrumeiropas valstīm uz citām ES dalībvalstīm dodas strādāt un pret viņiem nedrīkst izturēties kā pret noziedzniekiem.

Dauningstrīta pagaidām atteikusies komentēt Junkera izteikumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāsaprot arī Lielbritānijas viedoklis. Labi,- lai cilvēki brauc strādāt un tiešām strādā, par darbu saņemot atalgojumu.Tādus, kuri nestrādā, bet grib dzīvot tikai uz pabalstiem no tautas samaksātiem nodokļiem, gana esam atskatījušies tepat – Latvijā./ Parazītus nemīl nekur pasaulē, pret tiem cīnās./

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (1)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+