×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. decembris, 2014
Drukāt

Junkuram par dalību vienīgajā Saeimas sēdē izmaksā 79 eiro (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Jānim Junkuram, kurš 12. Saeimā tika ievēlēts no “Vienotības” saraksta, bet tomēr pirmajā plenārsēdē pēc svinīgā zvēresta došanas atteicās no deputāta mandāta, izmaksāti 79,08 eiro, liecina informācija parlamenta mājaslapā.

Junkuram atalgojums izmaksāts par novembri.

Jau vēstīts, ka Junkurs dibinājis uzņēmumu “Lambo Logistics Latvia”, liecina informācija datubāzē “Lursoft”. Viņam piederošais uzņēmums reģistrēts 1. decembrī Kuldīgā. Tā pamatkapitāls ir viens eiro. Mandātu nolikušais deputāts ir arī vienīgais kompānijas valdes loceklis. “Lambo Logistics Latvia” darbības veids Uzņēmumu reģistrā nav norādīts.

Atteikšanos no deputāta mandāta Junkurs iepriekš pamatoja ar saņemto darba piedāvājumu ārpus Latvijas – Honkongā. Viņš tika ievēlēts, balotējoties no “Vienotības” saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā.

Pēc mandāta nolikšanas parlamentā iekļuva iepriekšējā Saeimas sasaukuma spīkere un “Vienotības” valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, kura šobrīd vada partijas Saeimas frakciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kāpēc pedagogiem par pedagoģiskās padomes sēdi vai apspriedi pie vadības nemaksā ne centu? Nekad nav maksāts un nemaksās!

  2. Vajadzēja drīzāk ar rīksti kārtīgi “izmaksāt” pa pakaļu.

  3. Kāpēc tik maz?

  4. Tautas nodevēja etalons – jauno laiku Kangars . Pārskaiti to naudu atpakaļ nodokļu maksātāju kontā un brauc uz Honkongu ( vēlams – uz visiem laikiem)

Draugiem Facebook Twitter Google+