×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
28. oktobris, 2014
Drukāt

Junkurs saņēmis darba piedāvājumu no kāda Honkongas uzņēmuma (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Deputāts Jānis Junkurs, kurš nolēmis nolikt 12.Saeimas deputāta mandātu, saņēmis darba piedāvājumu no kāda Honkongas uzņēmuma, kas nodarbojas ar importa preču atmuitošanu.

Junkurs LETA pastāstīja, ka, uzņēmumam paplašinoties, plānots izvērst sadarbību ar Eiropas Savienības un Skandināvijas valstīm. Veicināt uzņēmuma attīstību šajā virziena arī būs viens no Junkura pamata uzdevumiem. Viņš uzver, ka nolikt mandātu ir viņa “patstāvīgs un individuāls lēmums”.

“Sarunas par mandāta nolikšanu vai kādu citādu rīcību pēc 12.Saeimas vēlēšanām man ne ar vienu nav bijušas. Lēmumu nolikt deputāta mandātu esmu pieņēmis tikai tādēļ, ka esmu saņēmis izdevīgu darba piedāvājumu Honkongā,” apgalvo Junkurs.

Deputāts plāno ierasties uz pirmo 12.Saeimas sēdi, lai nodotu svinīgo solījumu un tad noliktu deputāta mandātu.

Jau ziņots, ka Junkurs nolēmis atteikties no Saeimas deputāta mandāta, jo esot saņēmis darba piedāvājumu ārpus Latvijas.

Kā skaidroja Saeimas Preses dienestā, deputāts nevar atteikties no mandāta, pirms viņš to ir saņēmis. Proti, vispirms Junkuram jānodod deputāta svinīgais solījums un tikai tad viņš varēs mandātu nolikt.

Junkurs 12.Saeimas vēlēšanās kandidēja no “Vienotības” saraksta Kurzemes apgabalā, pēc plusu un svītrojumu saskaitīšanas apsteidzot partijas līderi Solvitu Āboltiņu, kura šajā vēlēšanu apgabalā palika uzreiz “aiz strīpas”.
Junkurs, startējot no 10.pozīcijas, apsteidza arī politiķi Intu Dālderi un “Vienotības” sarakstā ierindojās otrajā vietā.

Junkuram, tāpat kā vairākiem citiem “Vienotības” deputātu kandidātiem, partijas iekšienē tiek pārmesta ar partiju nesaskaņota individuālā vēlēšanu kampaņa.

Junkurs pēc vēlēšanām parlamentā nebija manīts un saviem kolēģiem ziņojis, ka ir saslimis. Šajā laikā Junkurs par neattaisnotu Saeimas sēžu kavēšanu zaudēja 40% no darba algas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ak tad Latvijas bāleliņi, noslēpušies Honkongas ofšorā, nopirka Junkuru, lai rižā varētu no vēstures mēslaines atgriezties Saeimā.

  2. Labāk strādāt jebkuru darbu Honkongā, nekā gaidīt, kamēr Latvijā tevi sakož lapsenes.

Draugiem Facebook Twitter Google+