Pasaulē
Baltija

Jūrā pazudis prāmja pasažieris1

Foto: Pixabay

Igaunijas glābšanas dienesti piektdien jūrā meklē 24 gadus vecu vīrieti, kas izkritis vai izlēcis no prāmja “Toll” ceļā no Virtsu Igaunijas rietumu piekrastē uz Kuivastu Muhu salā.

Šai līnijā piektdien noticis vēl viens nepatīkams incidents – Kuivastu piestātnē ietriecies prāmis “Regula”, kas tikai pirmo dienu sācis kursēt starp Igaunijas kontinentālo daļu un Muhu salu.

Vīrieša pazušanu atklāja kāds viņa paziņa, izkāpjot no prāmja Kuivastu piestātnē. Pārbaudot prāmja videokameru ierakstus, kļuva skaidrs, ka vīrietis no prāmja nav izkāpis, savukārt piestātnes kameras fiksējušas, ka brīdi pirms iebraukšanas Kuivastu viņš izkritis vai izlēcis no prāmja.

Saņemot šo ziņu, pazudušā meklēšanā iesaistījās brīvprātīgie glābēji no Muhu salas un Kuresāres jūras glābšanas dienesta darbinieki. No gaisa šo rajonu pārmeklēja Policijas un robežapsardzes departamenta lidmašīna, bet vīrieti atrast joprojām nav izdevies. Vakarā Kuivastu piestātnē gaida ierodamies nirējus.

Tikmēr prāmju līniju operatoram “TS Laevad” piederošais prāmis “Regula”, kas rīta pusē pirmo dienu iesaistījās šīs līnijas apkalpošanā kā trešais prāmis, pēcpusdienā ietriecies Kuivastu piestātnē un līdz bojājumu apmēra noskaidrošanai pārvadājumus neveiks, vēsta laikraksts “Postimees”.

Kā stāstījis viens no pasažieriem, trieciens bijis jūtams visā kuģī, plīsuši no galdiem krītošie trauki.
Prāmim, kas 2016.gadā par četriem miljoniem eiro nopirkts no uzņēmēja Vjačeslava Lēdo, nesen tika veikts remonts un atjaunošanas darbi 35 000 eiro vērtībā.

LA.lv