×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
30. augusts, 2016
Drukāt

Jūrā pie Lībijas izglābti 6500 migrantu (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Itālijas krasta apsardze pirmdien koordinēja apmēram 6500 migrantu izglābšanu Vidusjūrā pie Lībijas, un šī bija viena no noslogotākajām migrantu dzīvību glābšanas dienām pēdējo gadu laikā, teikts krasta apsardzes ierakstā mikroblogu vietnē “Twitter”.

“[Krasta apsardzes] vadības centrs koordinēja 40 glābšanas operācijas”, kurās piedalījās kuģi no Itālijas, humānās palīdzības organizācijām un Eiropas Savienības robežapsardzes aģentūras “Frontex”, un “izglāba 6500 migrantus”, teikts ierakstā.

Svētdien tajā pašā Vidusjūras rajonā tika izglābti vairāk nekā 1100 migrantu, tomēr augusts šajā ziņā bijis nedaudz mazāk noslogots nekā iepriekšējos gados.

Pirms pirmdien notikušās migrantu glābšanas Itālijā šogad ieradušos migrantu skaits bija apmēram 105 tūkstoši, liecina ANO bēgļu lietu aģentūras dati.

Mēģinot sasniegt Grieķiju vai Itāliju, kopš gada sākuma jūrā gājuši bojā vairāk nekā 3000 migrantu – par apmēram 50% vairāk nekā tādā pašā 2015.gada periodā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. TIE ITĀĻI MEKLĒ PIE LĪBIJAS KRASTIEM???????????????? TAS IR TRAKUMS VISTIEŠĀKAJĀ TRAKTĒJUMĀ??? PAŠI UZPRASĀS, IMIGRANTUS VILKDAMI SAVĀ ZEMĒ. PĒC ŠIM DARBĪBĀM NEKAUNAS GAUDOT, KA TOS NAV KUR LIKT!?? NEKAUNĪGI UZVEDAS, UZSPIESDAMI SAVUS MĪĻOS IMIGRANTUS CITĀM ES VALSTĪM NEPRASOT, VAR VAI NEVAR UZŅEMT SVEŠUS CILVĒKUS EKONOMISKO APSTĀKĻU DĒL??? ITĀĻUS NEINTERESĒ CITAS VALSTIS! VIŅUS VADA TIEKSME PĒC NAUDAS – BIZNESS…TIKAI PIEMIRSUŠI, KA SAVAS PROBLĒMAS UN VĒLMES JĀRISINA PAŠIEM UN IMIGRANTIEM JĀSAGĀDĀ LABSAJŪTA, LIEKOT MIERĀ CITAS VALSTIS!!!!!!!!!!!! PAŠIEM ARĪ JĀSŪTA ATPAKAĻ!

  2. Ko itāļi meklē pie tiem Lībijas krastiem? ja ne naudiņu no kotrbandistiem – bizness…

  3. Operatīvi un precīzi Atbildēt

    Kārtējie 6500 Āfrikā izglābtie migranti nogādāti Eiropā.

  4. Kārtējie 6500 Āfrikā izglābtie migranti nogādāti Eiropā.

Draugiem Facebook Twitter Google+