Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
6. decembris, 2014
Drukāt

Jūrā pie Šķēdes pazūd cilvēks

Foto: LETAFoto: LETA

Grobiņas novadā netālu no Šķēdes kapiem Baltijas jūrā ar gumijas laivu un bez individuāliem glābšanas līdzekļiem izbraucis un pazudis vīrietis, informē Nacionālo bruņoto (NBS) Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.

Viņa stāsta, ka piektdien plkst. 20:59 Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta saņēma informāciju par cilvēku, kas pie Šķēdes ar gumijas laivu izbraucis jūrā un pazudis.

MRCC Rīga norīkoja patruļkuģi P-06 “Cēsis” doties uz meklēšanas rajonu un uzsākt meklēšanas un glābšanas darbus. Pēc meklēšanas rajona apskates cilvēks netika atrasts, un meklēšanas darbi ir pārtraukti.

Krasta apsardzes dienests atkārtoti uzsver, ka visiem cilvēkiem, kas atrodas uz ūdens, ir jābūt individuāliem glābšanas līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+