×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. augusts, 2015
Drukāt

“Jūras akmentiņi” ierakstījuši muzikālās izrādes “Mēs” dziesmu albumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bērnu popgrupa “Jūras akmentiņi” beigusi darbu pie muzikālās izrādes “Mēs” albuma ieraksta un gatavi viesizrādēm Latvijā, vēsta studijas “MicRec” repertuāra direktors Guntars Račs.

“”Siltām pērlēm vasara raud…”, jo vasara pamazām aiziet. Tāpat kā aiziet skolēnu brīvlaiks, vasaras nometnes un siltie vakari pie ezera kopā ar draugiem, un katram tūlīt būs savas rūpes un raizes, taču tik ļoti gribas vēl mazliet pakavēties vasaras piedzīvojumos,” teic Račs un stāsta, ka “Jūras akmentiņi”, kas nu jau sasnieguši to vecumu, kad savulaik daži “Dzeguzēni” pārtapa par “Putnu balli”, pabeiguši darbu pie sava mūzika “Mēs” dziesmu ierakstiem un steidz ar tiem iepazīstināt savus klausītājus.

Muzikālā izrāde “Mēs”, kuras pamatā ir Andras Manfeldes librets, savu pirmizrādi piedzīvoja Ventspilī šī gada pavasarī, un tagad “Akmentiņi” cer uz izrādēm arī citās pilsētās, tāpēc vēlas ar šīm dziesmām iepazīstināt klausītājus jau laikus.

Visu dziesmu mūzikas autors ir Ingars Viļums – “Prāta Vētras” basaģitārists. Savukārt dziesmu tekstus rakstījis Guntars Račs. Albuma izdošana plānota 21. septembrī.

Dziesma “Vasara raud” no albuma “Mēs”: https://www.youtube.com/watch?v=8A7jyqU4-Pg

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+