×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
20. marts, 2017
Drukāt

Juri meklējot: ģimene Kurzemes pusē piesaistījusi arī ekstrasensus (1)

Tuvinieki ir satraukušies par februārī pazudušo Juri. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu"Tuvinieki ir satraukušies par februārī pazudušo Juri. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu"

54 gadus vecais Juris Tenders no mājām izgāja 24. februārī un kopš tā laika tuviniekiem par viņu nav nekādu ziņu. Viņš devās uz Usmas ezeru makšķerēt. Radinieki pārmeklējuši tuvāko apkārni, aptaujājuši citus, bet policijai pārmet bezdarbību.

Ģimene izslēdz variantu, ka Juris noslīcis, jo ezers bijis aizsalis, turklāt vīrietis braucis ar riteni, kas nav atrasts. Ģimene uzrunājusi arī vairākus ekstrasensus.

Informācija par pazudušo vīrieti tika iesniegta arī pazīstamajā cilvēku meklēšanas organizācija “bezvests.lv”. Jau ziņots, ka organizācija savukārt pavisam nesen izplatīja brīdinājumu no ekstrasensiem uzmanīties.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Protams, ka visvieglāk neizdarību uzvelt policijai, tas nereti ir pamatoti, taču policijai nebūtu jāpārbauda uz vietas dažādu ekstrasensu garīgie vingrinājumi, ja jau šie tik gudri, tad būtu aizveduši uz pareizo vietu un parādījuši, kur aukstais ķermenis, tikai nekad neviens ekstrasens to nav spējis izdarīt, tikai gudri muldēt un nav saprotams, kāpēc pēdējie netiek apvainoti neizdarībā?

Draugiem Facebook Twitter Google+