×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
22. decembris, 2016
Drukāt

Juris bija atstājis zīmīti “Es būšu atpakaļ.” Vecāki atvainojas par viltus trauksmi (3)

17 gadus vecais Juris17 gadus vecais Juris

17 gadus vecā Jura vecāki atvainojušies par viltus trauksmi un publiski izskaidrojuši, kur dēls bija pazudis. Ģimene lūdza sabiedrības palīdzību dēla meklēšanā, bet paziņojuma publiskošanas dienā viņš sveiks un vesels “atradās”.

“Viņš nolēma pārbaudīt savu izturību – vai spēs viens pats vairākas dienas nodzīvot mežā. Vai izturēs? Sagaidīja brīvdienas, lai nekavētu nodarbības skolā, paņēma līdzi pašu minimumu, lai izdzīvotu mežā un pat atstāja mājās zīmīti ar tekstu: “Es būšu atpakaļ”,” liecina vecāku stāstītais organizācijai “bezvests.lv”.

Sīkākas ziņas puisis nebija norādījis, tāpēc ģimene satraucās un sacēla trauksmi. Vēl jo vairāk tādēļ, ka ne naudas, ne mobilā telefona, ne dokumentu Jurim līdzi nebija. Māte devās dēlu meklēt un satika mežā uz takas.

“Māte pati arī devās meklēt dēlu tuvējā mežā un… satika viņu uz vienas no takām, kad viņš devās pēc ūdens, lai pagatavotu ēdienu. Lai neuztrauktu radiniekus, eksperimentu ar izdzīvošanu brīvā dabā ziemas apstākļos, Jurim nācās pārtraukt, kaut arī viņš juta, ka ir gana spēcīgs, lai vēl vairākas dienas pavadītu mežā,” notikuma gaita atstāsta “bezvests.lv”.

Ģimene pateicas atsaucīgiem cilvēkiem, kuri publicē informāciju par pazudušo.

“Būtu ļoti labi, ja no mūsu ģimenes piemēra citi vecāki un pusaudži izdarītu secinājumus: par saviem plāniem labāk laicīgi informēt tuviniekus, maksimāli detalizēti. Tad viņi būs mierīgi un un ar lieku trauksmi netraucēs veikt kādas svarīgas lietas,” pēc gadījuma savā ģimenē aicina Jura mamma.

Jaunietis no mājām aizgāja 20.decembrī. Policija pārmeklēja plašu teritoriju, bet puisi neatrada.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Prieks, ka viss kārtībā. Stāsts tik mīļš un skaists un labs, ka it nemaz nav nekādas dusmas.
  Vecākiem trik kreņķi, bet par to jau tajā vecumā nepadomā. Pašai tā ir gadījies.
  Lai jums visai ģienei vienmēr Laimiņa iet pa priekšu! 🙂
  Un vieiem mīļiem tautiešiem sveicieni.

 2. Jaunieši to nespēj saprast, kamēr paši nav piedzīvojuši izbailes par sava bērna vai tuva cilvēka neatbildēšanu uz telefona zvaniem, kad mēs nezinām, kur viņus meklēt…
  Varbūt gudrāki ir vecāki, kuri reiz saņemas un piemērotā brīdī pārmāca savu atvasi, uzvedoties līdzīgi “pusaudziski” – nepasakot, kur ir un kad būs mājās, un neatbildot tūlīt uz zvaniem, bet pēc tam pārrunā situāciju un vienojas par abpusēji pieņemamu uzvedību?

 3. Tādam vajadzētu pakaļu nozilināt. kas par stulbām idejām un eksperimentiem?!

Draugiem Facebook Twitter Google+