Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
26. marts, 2014
Drukāt

Juris Biķis un Juris Gulbis saņem Zviedrijas Polārzvaigznes ordeni

Foto - LETAFoto - LETA

Kokapstrādes kompānijas “Latvijas Finieris” ilggadējais vadītājs Juris Biķis  un  sakaru kompānijas “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis šodien saņēmuši Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava apbalvojumu – Polārzvaigznes ordeni, vēsta LETA.

Gulbis par saņemto apbalvojumu paziņojis savā “Twitter” kontā, norādot, ka ir patīkami pārsteigts par šo atzinību. “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite biznesa portālu “Nozare.lv” informēja, ka Gulbis ar Zviedrijas karali nav ticies.

Savukārt par Biķa apbalvošanu ar minēto ordeni pavēstījis “Latvijas Finieris”, kas ir patiesi gandarīts par tik augsta līmeņa apbalvojumu.

Polārzvaigznes ordenis līdzīgi kā Latvijā Triju Zvaigžņu ordenis iedalās vairākās pakāpēs, un, kā redzams pēc ordeņa lentes, Gulbim piešķirta zemākā, bruņinieka pakāpe.  Biķis saņēmis Polārzvaigznes ordeņa 1.šķiras bruņinieka krustu.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (21)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+