Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
26. marts, 2014
Drukāt

Juris Biķis un Juris Gulbis saņem Zviedrijas Polārzvaigznes ordeni

Foto - LETAFoto - LETA

Kokapstrādes kompānijas “Latvijas Finieris” ilggadējais vadītājs Juris Biķis  un  sakaru kompānijas “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis šodien saņēmuši Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava apbalvojumu – Polārzvaigznes ordeni, vēsta LETA.

Gulbis par saņemto apbalvojumu paziņojis savā “Twitter” kontā, norādot, ka ir patīkami pārsteigts par šo atzinību. “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite biznesa portālu “Nozare.lv” informēja, ka Gulbis ar Zviedrijas karali nav ticies.

Savukārt par Biķa apbalvošanu ar minēto ordeni pavēstījis “Latvijas Finieris”, kas ir patiesi gandarīts par tik augsta līmeņa apbalvojumu.

Polārzvaigznes ordenis līdzīgi kā Latvijā Triju Zvaigžņu ordenis iedalās vairākās pakāpēs, un, kā redzams pēc ordeņa lentes, Gulbim piešķirta zemākā, bruņinieka pakāpe.  Biķis saņēmis Polārzvaigznes ordeņa 1.šķiras bruņinieka krustu.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+