Mobilā versija
Brīdinājums +5.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
2. marts, 2015
Drukāt

Juris Lazdiņš turpinās vadīt biedrību “Zemnieku saeima” (2)

Foto: LETAFoto: LETA

"Zemnieku saeimas" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš saka uzrunu ikgadējā biedrības "Zemnieku saeima" kongresā Ādažu kultūras un radošās izglītības centrā.

Ādažu kultūras un radošās izglītības centrā pirmdien notiekošajā biedrības “Zemnieku saeima” 16. kongresā “Lauksaimniecības nozare Latvijā – kur esam un kur dodamies tālāk” par biedrības vadītāju atkārtoti ievēlēts Juris Lazdiņš, informē “Zemnieku saeimā”.

Biedrībā skaidro, ka saskaņā ar organizācijas statūtiem, valdes un valdes priekšsēdētāja vēlēšanas notiek reizi divos gados. Šogad atkārtoti par valdes priekšsēdētāju ievēlēts Lazdiņš (Zemgale).

Savukārt valdē nākamos divus gadus strādās Maira Dzelzkalēja (Zemgale), Arnis Burmistrs (Zemgale), Juris Cīrulis (Zemgale), Ieva Alpa-Eizenberga (Vidzeme), Edīte Strazdiņa (Vidzeme), Mareks Bērziņš (Vidzeme), Uldis Krievārs (Vidzeme), Artūrs Akmens (Latgale). Valdes locekļu kandidāti ir Gints Gžibovskis (Vidzeme) un Arnolds Jātnieks (Zemgale).

“Zemnieku saeimā” norāda, ka ikgadējais biedrības kongress pulcēja vairāk nekā 200 lauksaimniekus no visas Latvijas, un to atklāja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Valdē tikai 1 cilvēks ir no Latgales, tāpēc skaidrs, kāpēc Latgale mūždien paliek pabērna lomā.

    • Interesē Latgales lauksaimniecības liktenis? Stājies organizācijā, lai pārstāvētu reģiona intereses. Bet starp citu, man kā kurzemniekam arī gribas pažēloties, Kurzeme vispār ir aizmirsta. 🙂

Tīru enerģiju tīrām rokām (10)EP cenšas gūt atbildes, kā bez subsīdijām gūt zaļu enerģiju, turklāt lētāku
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+