×
Mobilā versija
Brīdinājums +25°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
19. maijs, 2018
Drukāt

Juriste Brante pieļauj iespēju startēt vēlēšanās no LRA saraksta (13)

Juriste Ieva BranteJuriste Ieva Brante

Sabiedriskā aktīviste, juriste Ieva Brante pieļauj iespēju startēt vēlēšanās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) sarakstā.

Brante šodien piedalījās LRA forumā “Reģionu spēks Latvijas izaugsmei”, pēc kura žurnālistiem pastāstīja, ka nesen ir iesaistījusies politiskā spēka Ministru prezidenta amata kandidāta Edvarda Smiltēna vadītajā biedrībā “Sabiedrība centriskai politikai”.

“Apsveru šo domu. Visticamāk, jā,” uz vaicājumu, vai plāno startēt vēlēšanās no LRA saraksta, žurnālistiem atbildēja Brante. Gadījumā, ja viņa kandidētu, tad juriste būtu gatava startēt Rīgas vēlēšanu apgabalā. Reizē viņa norādīja, ka nevēlas būtu tikai politikā un vēlas turpināt būt aktīva arī citās sev pašlaik tuvās jomās.

Kā ziņots, LRA šodien nolēma par savu premjera amata kandidātu 13.Saeimas vēlēšanām nosaukt Saeimas deputātu Smiltēnu.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tu esi vieniga kas var glabt latviju. tavs milums musu valsti padaritu labaku! tikai par

 2. Lūdzu, nevajag! Par t. s. juristes Brantas izdarībām dzirdēts pārlieku daudz, lai gribētos, ka tāda grozās pa Saeimu.

 3. es ar redzu nākotni tikai LRA, pārējās partijas ir sapuvušas

 4. Nu re! Es jau vairāk kā pirms gada teicu – tā plātīzere visiem spēkiem plēšas pie Siles, tāpēc tāda agresīva pašreklāma.

  • Kam tad -klusajam Sprīdītim vajadzētu rauties???

   • Pārlasīju tavu “diženo komentāru” 10 reizes… hmm, tā arī neizdevās izlobīt galveno domu. Varbūt nakamreiz nelieto alkoholu tik lielos daudzumos, kā komentāra rakstīšanas brīdī?

    • 11.reizi-parasti pie “siles raujas”. Nu Brante ir juriste un sabiedriski aktīva-tāpēc redzama, varbūt , reizēm par skaļu, bet Sprīdītis tāds aizmirsts, kluss un maziņš, neviens sen nav par viņu neko dzirdējis. Doma bija tāda-nu , kam tad uz to sili jāraujas? Vai tādam, par kuru neviens neko nav dzirdējis? ( Vai tad, kad tu dzer, tu arī raksti portālos? )

     • aizbraucējs

      Acīmredzot neko neesi dzirdējis par teicienu “tukša muca tālu skan”. Tas ir teiciens par brantveidīgajiem “aktīvistiem”. Man ir bijusi ar viņu darīšana – viņa kā juriste un cilvēks ir tukša vieta, apaļa nulle. Tā ka viņas misija ir glābt savu labklājību, tiekot pie Siles, nekas cits. Tik vienkārši.

     • Tu tiešām esi aizbraucis? Ja tā, tad ko tad vairs. Ir dzirdēts tāds teiciens. Varbūt viņai būtu krampis? Neko jau daudz par viņu nezinu. Jāskatās viss kopā. Ir varianti?

     • aizbraucējs

      Jā, es esmu aizbraucis, vēl vairāk, es jau esmu atteicies no latvijas pilsonības. Es esmu drošībā. Tomēr tas man neaizliedz izteikt savas domas un apsvērumus šeit. Nē, jums vairs nav cerību un un nav nekādu variantu. No tāluma labi redzams, ka latvija pavisam drīz varētu nonākt 100% vateņu kontrolē, ar visām no tā izrietošajām sekām. Diemžēl…

 5. Katrs, kas balso par krievnacistu partijām Latvijā (SC/VK, LKS) ir nodevējs.

 6. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =====

  Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, “latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!…” un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīdkara” LUMPEŅZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Artura Priedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta portālā “pietiek-com” )
  —–
  Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
  —–
  .
  “Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )
  .
  “Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
  Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
  ‘Lien’ mutanti, kam s(kaidas) galvā,
  Un lielkretīnu smaka spalvā.
  .
  Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
  Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
  Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
  Kā vienīgi – ‘pa trekno parīt’:
  .
  Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
  Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
  Ar paštaisītiem likumpantiem,
  No SILES sugas “konkursantiem”.
  .
  Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
  Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
  Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
  ‘Rij’ lērums KRETĪNU, bez sāta.
  .
  Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
  Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
  Ir “kaitīgs process” domāšana ~
  To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.
  .
  Ja MUĻĶU ZEMĒ dzīvot riebjas,
  Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
  Var ‘šņorēt pastalas un paunas’ ~
  Rast SIB-īrijās mājas jaunas:
  .
  Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
  Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
  Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
  Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

  Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
  ‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
  Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
  Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

  =======

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” un taml. necilu “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+