×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2017
Drukāt

Jurkāns: mēs kauksim tai dienā, kad Krievija būs ekonomiski vāja (18)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Jānis Jurkāns

“Nevienam, kas dzīvo blakus Krievijai, nedrīkst būt vienalga, kāda būs Krievija. Nedod Dievs, ka tur būs bads un sāks iet pūļi pāri robežai pie Pleskavas. Mēs kauksim tai dienā, kad Krievija ekonomiski būs ļoti vāja,” pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, kritizējot ekonomiskās sankcijas pret Krieviju.

Jurkāns raidījumā norādīja, ka sankcijas pret Krieviju varētu negatīvi ietekmēt Latviju. Viņš paredz vairākus iespējamos scenārijus, kā Krievija varētu rīkoties, ja tās ekonomika sabrūk. “Iedomāsimies, ka Krievija ir tik tālu novājināta, ka viņa sāk tirgoties ar saviem kodolmateriāliem. Un nedod Dievs, ka tur būs bads un sāks iet pūļi pāri robežai pie Pleskavas,” sacīja Jurkāns. Viņš ir pārliecināts, ka Latvija tādā gadījumā cietīs: “Mēs kauksim tai dienā, kad Krievija ekonomiski būs ļoti vāja.”

Jurkāns norādīja, ka sankcijas pret Krieviju nav vienīgais nepareizas solis, ko esam spēruši. Viņš uzskata, ka Latvija ir pārāk pakļāvīga. “Visas tās bezjēdzības, kas valstī ir notikušas, ir notikušas ar mūsu klusu ciešanu,” apgalvoja Jurkāns. Kā piemēru viņš minēja piedalīšanos Irākas karā. “Mēs cietām klusu, kad mums teica: “Ejiet karot Irākā!” Būtībā mēs palīdzējām amerikāņiem okupēt Irāku. Kara rezultātā izveidojās ISIS, pret ko karosim mēs un vēl cietīs mūsu bērni,” norādīja Jurkāns.

Jurkāns ir pārliecināts, ka, sekojot ASV paraugam, Latvija cietīs, nevis iegūs. “Jautājums ir, cik mūsu iekšpolitika un ārpolitika ir morāla un patstāvīga. Ja mēs turpināsim skriet tēvoča Sema pēdās un klausīsim visu, ko viņš mums saka, tad mēs drīz nonāksim ļoti bēdīgā situācijā,” raidījumā sacīja Jurkāns.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Jurkān,tu esi slikti informēts.Mēs NEKAUKSIM!!Mums ir robeža.
  Informēju tevi,ka KAUC JAU TAGAD tavs Putinonkulis,jo Krievija ar visu Mendeļejeva tabulu un naftu dzīvo / ārpus Moskovas,S-Pēterburgas/ badā un bez algām.No Rasejas 20 gadu laikā aizmukuši vismaz ~~140 milj. graždanu.Jūrmala un Rīga kā piemaskavas guberņa.Vācija,Anglija,Spānija utt visa pasaule pilna ar krieviem.Tas ir kauns tavam krievu bosam,ka pat nafta nelīdz.Ko šis darīs viens pats Kremlī ar koferīti ar sarkanu pogu?Krievija sabruks ģeopolitiski !!JA nemainīsies!!Tu vecais,ne to dziesmu uzsāki maut.Pats Putins nodevējus likvidē un tu tāds esi,vai ne L.A.?

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. Riebeklis,vīrietis prostitūta,kā viņu LVU dēvēja.

 4. L.A.,tencinu,ka tomēr esmu tik augstu novērtēta, un mans koments par nelieti /čekistu Jurkānu izrauts.Pat esmu lepna,jo neliekat mani starp rupjajiem,nepiedienīgajiem troļļu sacerējumiem.PALDIES!

 5. Jurkāns cenšas sevi pozicionēt ka Latvijas patriotu. Vai ūdens liešana uz kremļa propagandas dzirnām par Lativju kā failed state u.c. ir kāda īpaša patriotisma izpausme? Mums vēl daudz jādara, lai valsts attīstītos. Tomēr….
  Viņa uzvedība šajā raidījumā ļoti atgādināja Pimenova, Ušakova (kuri arī ļoti labi apguvuši kremļa propagandistu paņēmienus intervijās:
  1) neatbildēt uz vai jautājumu, bet turpināt gvelzt savu,
  2) ja kāds izteikums nepatīk, sāk pacelt balsi(īpaši Pimenovs un Jurkāns)
  Ļoti nepatĪķams tips. Laikam jau taisnība vien būs par to, ka pārmaiņu laikā viņš kā remontdarbu meistars”nez kāpēc remontēja tikai pārmaiņu procesā iesaistīto cilvēku mājokļus. Toreiz man tas šķita izdomājums. Tagadējā šī indivīda rīcība un izrunāšanās varētu liecināt par pretējo.

 6. Jā vecums dažiem paņem arī prātu…- nu kā to dakteri sauca latīniski, lai skaistāk skan…

 7. Veca s u ņ a murgi.

 8. Veca s u ņ a murgi.

 9. Veca suņa murgi….

 10. Veca suņa murgi….

 11. Lai kādas krāsas drēbes uzvilktu – vienmēr sarkans!
  Kas tad tagad Krievijas ekonomika nav vāja? Un būs vēl vājāka, jo tauta un valsts tiek apzagta!

  Latvijai daudz lielāks risks ir tāds Jurkāns.

 12. L.A. nu lūdzu neļaujiet komentēt TIKAI Kremļa troļļiem!Jurkāns nav to pelnījis.

 13. Vēlreiz: cienu Jurkāna viedokli, tas atbilst realitātei!

 14. Čurkān, nu lūdzu beidz reiz pats kaukt! Jau gadiem ilgi viens un tas pats – visu kas Latvijā notiek, to apkauc! Nu kā pats sev viņš vēl nav noriebies!

 15. Bet visas krievu apspiestās tautas (šodien vai nesenā pagātnē) priecāsies, kad šī ļaunuma impērija beidzot pilnīgi sabruks.

 16. Daudz, kas nav labi un pareizi. Ieskaitot jurkana viedokli!

 17. Butu nu paklusejis krmla padauza jurkans

Draugiem Facebook Twitter Google+