×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

Jūrmalā aiztur datora zagli; policija aicina atpazīt arī zeltlietas

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēmuši zvanu no kādas mājas saimnieces Asaros, ka mājoklī veikta zādzība – garnadzis iekļuvis 1980. gadā dzimušas sievietes mājoklī un nozadzis datoru, portāls “LA.lv” uzzināja VP Rīgas reģiona pārvaldē.

Policijas darbinieki, veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, atklāja iespējamo aizdomās turamo personu un aizturēja kādu 1981. gadā dzimušu vīrieti, kurš atzinās datora zādzībā. Pārbaudot aizturēto vīrieti, policisti viņa mantās atrada arī zelta izstrādājumus un citas lietas, kas, iespējams, ir zagtas.

Aizturētais vīrietis tikai nesen ieradies Jūrmalā, bet jau vairākas reizes nonācis policistu redzeslokā. Pret viņu jau ir sākts kriminālprocess par narkotiku lietošanu.

Šobrīd pret viņu ir sākts vēl viens kriminālprocess, šoreiz par zādzību, kas izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Policisti meklē, iespējams, zagto zeltlietu īpašniekus. Tādēļ, ja atpazīsti attēlā redzamās rotas un lietas kā savas, zvani uz tālruņa numuriem: 67075111 vai 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+