Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Jūrmalā aiztur vīrieti aizdomās par netiklām darbībām ar meitenīti; lūdz atsaukties citus cietušos (1)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa kriminālpolicija 30. jūnijā Jūrmalā aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par netiklu darbību veikšanu ar desmit gadus vecu meiteni. Policistiem ir aizdomas, ka vīrietis līdzīgas darbības varētu būt veicis ar citiem nepilngadīgajiem, tādēļ aicina atsaukties cietušos.

Kā informē VP, pārbaudot operatīvo informāciju, Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicija pagājušajā otrdienā Jūrmalā dzīvesvietā aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par netiklu darbību veikšanu ar 2005. gadā dzimušu meiteni.

Par šo noziedzīgo nodarījumu uzsākts kriminālprocess, un aizturētajam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis varētu būt veicis līdzīgas darbības arī ar citiem nepilngadīgiem bērniem. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša, zvanot uz tālruņa numuriem 67075111 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Praids turpinās

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+