Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. decembris, 2014
Drukāt

Jūrmalā aizturēts “spaisa” tirgonis (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas (VP) darbinieki Jūrmalā aizturējuši jauno psihoaktīvo vielu jeb tā dēvētā spaisa glabātāju un tirgoni, aģentūra BNS uzzināja VP.

VP darbinieki Kauguros uz ielas pamanījuši aizdomīgas uzvedības vīrieti. Policistiem radušās aizdomas, ka vīrietis atrodas kādu apreibinošu vielu ietekmē.

Administratīvā kārtībā aizturēts 1988.gadā dzimis vīrietis. Pārbaudes laikā viņa kabatās atrasti 18 maisiņi ar aizliegtajām jaunajām psihoaktīvajām vielām.

Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par “spaisa” neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā. Veicot sankcionētu kratīšanu aizturētā dzīvesvietā Kauguros, atrasti vēl 235 iepakojumi ar jaunajām psihoaktīvajām vielām.

Identificējot aizturēto vīrieti, noskaidrojies, ka viņš jau iepriekš četras reizes tiesāts par zādzībām. Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Tāpat policijas darbinieki saņēma informāciju par vīrieti, kurš Kauguros, iespējams, nodarbojas ar jaunajo psihoaktīvo vielu tirdzniecību. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti aizturējuši 1999. gadā dzimušu jaunieti, pie kura tika atrasti četri iepakojumi ar aizliegtajām vielām.

Pret jaunieti uzsākts kriminālprocess par jauno psihoaktīvo vielu realizēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas ir .. jūrā!!! Kad Rīgu iztīrīsiet no šitiem???

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+