×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
19. jūnijs, 2017
Drukāt

Jūrmalā atklāj iespaidīgu “kandžas” ražotni (2)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Šā gada 14.jūnijā Jūrmalā atklāta iespaidīga “kandžas” ražotne, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Likumsargi saņēma informāciju par to, ka Ķemeros no kādas ēkas izplatoties kodīga smaka, kas, iespējams, varētu liecināt par alkoholisko dzērienu ražotni.

Ap pulksten 13.30, norādītajā adresē ieradās Jūrmalas Pašvaldības policija, kas konstatēja, ka ēkā atrodas plastmasas mucas un kulbas ar aizdomīgu šķidrumu, kas varētu būt nelegālas izcelsmes alkohols. Uz notikuma vietu nekavējoties devās arī VP.

VP konkrētajā ēkā veica sankcionēto kratīšanu, kuras laikā tika izņemti ap 3 000 litriem brāgas, ap 100 litriem “kandžas”, 32 maisi brāgas gatavošanai paredzētā sausā maisījuma, kā arī dažāda veida tvertnes un alkoholisko dzērienu ražošanas iekārta (skatīt attēlu).

Vīrietis, kurš nodarbojas ar šo nelegālo rūpalu, nekavējoties tika aizturēts.

1976.gadā dzimušais vīrietis atzina, ka šķidrums, kas glabājas mucās, ir tā saucamā “kandža”, bet tā netiekot ražota tirdzniecībai. Jāpiemin, ka aizturētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu vai glabāšanu, ja tā veikta lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

16.jūnijā aizturētajam vīrietim tika piemērots apcietinājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nu šādu eko produkti ražotni! Bioekonomikas stuti, ņem un nograuj…. nu kā tā var

Draugiem Facebook Twitter Google+