Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
31. jūlijs, 2015
Drukāt

Jūrmalā burvju trikus rādīs pasaules spožākie iluziuonisti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 31. jūlijā, sāksies un līdz 2. augustam Jūrmalā turpināsies Starptautiskais maģijas festivāls “Wizard Trophy”, vēsta rīkotāji.

Festivāla laikā 20 iluzionisti no 20 valstīm uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies ar unikālu šova programmu, prezentējot jaunus priekšnesumus katru festivāla dienu. Pirmo reizi Eiropas vēsturē pulcēs uz vienas skatuves planētas izcilākos iluzionistus – Yunke (Spānija), Hayashi (Japāna), Han SeolHui (Dienvidkoreja), Kevin James (Francija), Mr. Fox (Latvija), Kristy (Baltkrievija), Charlie Frey (ASV), Magus Utopia (Nīderlande), Uri Geller (Lielbritānija), Julius Frack (Vācija), Sos Junior (Itālija), Otto Weselly (Austrija), Sos & Victoria (Armēnija), Walter Rolfo (Itālija), Tonny Hassini (Kipra), Hayashi (Japāna), Double Fantasy (Ukraina) un brāļi Safronovi (Krievija)

Pasākuma organizatori parūpējušies arī par bezmaksas izklaides programm. Šīs nedēļas nogalē – piektdien, sestdien un svētdien no plkst. 12 līdz 18 – laukumā pie ieejas Dzintaru koncertzālē notiks maģijas gadatirgus, kur uzstāsies triku meistari un cirka mākslinieki, kā arī būs iespēja laimēt biļetes uz grandiozā maģijas festivāla vakara koncertiem.

Brīnumu gadatirgus tiks atklāts ar maģijas parādi Jomas ielā īsi pirms festivāla atklāšanas koncerta 31. jūlijā plkst. 18.

Pievienot komentāru

Ķeltu horoskops. Pārsteidzoši precīzs katras zodiaka zīmes raksturojums (1)Senie ķelti ir pazīstami ar savu ciešo saikni ar dabu. Viņu vērīgums ļāva noteikt, ka, cilvēkam piedzimstot, viņa raksturu ietekmē Mēness fāzes, augi un dzīvnieki, gadalaiki un citas dabas parādības. Piedāvājam jums ķeltu horoskopu, kurā katras zodiaka zīmes loma atvēlēta dzīvniekiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+