×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
7. maijs, 2015
Drukāt

Jūrmalā gaida volejbolistus

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas vēsturē vērienīgākais pludmales volejbola pasākums būs Eiropas čempionāta “Masters” sērijas turnīrs no 20. līdz 24. maijam Jūrmalā ar balvu fondu 25 tūkstoši eiro.

Pamatturnīrā piedalīsies 24 smilšu volejbola dueti, tostarp trīs no Latvijas – pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš (attēlā), Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs, kā arī šogad kopējā komandā debitējušie Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kuri saņēmuši turnīra rīkotāju īpašo ielūgumu. Pa divām komandām pārstāvēs Poliju, Vāciju un Krieviju, pa vienai – Spāniju, Igauniju, Portugāli, Franciju, Itāliju, Grieķiju, Austriju un Norvēģiju. Pārējie 32 dueti par tiesībām spēlēt pamatturnīrā cīnīsies kvalifikācijas sacensībās, no mājiniekiem – Haralds Regža un Armands Āboliņš, Rihards Finsters un Edgars Točs, Viktors Koržeņevičs un Toms Šmēdiņš. Rezervistu statusā – Māris Lancmanis ar Vladu Smirnovu un Uģis Puķītis ar Mārtiņu Dauburu.

Spēles notiks “Baltic Beach Hotel&SPA” pludmales stadionā Majoros, kurā ir divi laukumi, ceturtdaļfināla, pusfināla un fināla mači 23. un 24. maijā – centrālajā arēnā ar 2330 skatītāju vietām. Turnīra pirmajās trīs dienās viņiem ieeja brīva, sestdien biļete maksās desmit eiro, svētdien – 15. No 19. līdz 21. maijam Majoru pludmalē notiks pieaugušo un bērnu kopējie treniņi profesionālu pludmales volejbolistu un treneru vadībā. Tajos varēs piedalīties bez maksas, taču jāpiesakās jau iepriekš. 23. maijā Jūrmalas kūrorta svētku programmā iekļauta pludmales volejbolistu ballīte, kurā skatītāji varēs saņemt viņu autogrāfus un kopīgi nofotografēties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+