Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
11. februāris, 2014
Drukāt

Jūrmalā izsludina projektu konkursu veselības veicināšanai

Foto-LETAFoto-LETA

Jūrmalas pilsētas dome izsludinājusi projektu konkursu veselības veicināšanai un tās aprūpes pieejamībai šajā gadā, portālu “LA.lv” informēja Jūrmalas pilsētas domē.

Pašvaldības piešķirtais kopējais finansējums ir 71 144 eiro, ko atvēlēs projektiem, kas veicina iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un aprūpes pieejamību saskaņā ar pilsētas domes pērn apstiprināto Veselības veicināšanas plānu.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 10. martam.

Pagājušajā gadā Jūrmalas pilsētas dome nevalstisko organizāciju, biedrību un uzņēmumu īstenotajiem kopumā 20 projektiem piešķīrusi 50 000 latu. Par šo naudu Jūrmalā ierīkoti ielu vingrošanas laukumi un volejbola laukums, pensijas un pirmspensijas vecuma cilvēkiem rīkoti izglītojoši semināri par veselīgu dzīvesveidu un veselīgu uzturu, kā arī nodrošinātas nūjošanas un citas nodarbības.

Pašvaldībā atzīmē, ka Jūrmala ir vienīgā Latvijas pilsēta, kam Pasaules Veselības organizācijas (PVO) 2005.gadā piešķīra “Veselīgas pilsētas” (Healthy City) statusu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+