Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Jūrmalā izveido paaugstinātas drošības gājēju pāreju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūrmalā, Mellužu prospektā pie Mellužu estrādes izveidota jauna veida paaugstinātas drošības gājēju pāreja, informē pašvaldībā.

Pirms gājēju pārejas uz ceļa uzklāts automašīnu bremzēšanas ceļu samazinošs pārklājums, izmantojot auksto divkomponentu metodi. Tādējādi uzlabota satiksmes drošība, gandrīz par pusi samazinot auto bremzēšanas ceļu.

Savukārt sarkanās krāsas pārklājums un reljefs labāk pievērš autovadītāju uzmanību, tuvojoties gājēju pārejai. Šāda pārklājuma noturība, atkarībā no satiksmes satiksmes intensitātes un ceļa apstrādes ziemā, ir no diviem līdz septiņiem gadiem.

Pašvaldībā sola vērtēt šī projekta iznākumu ilgākā laika periodā un tad domāt par iespējām labiekārtot pēc šīs metodes arī citas pilsētas gājēju pārejas.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+