Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Jūrmalā izveido paaugstinātas drošības gājēju pāreju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūrmalā, Mellužu prospektā pie Mellužu estrādes izveidota jauna veida paaugstinātas drošības gājēju pāreja, informē pašvaldībā.

Pirms gājēju pārejas uz ceļa uzklāts automašīnu bremzēšanas ceļu samazinošs pārklājums, izmantojot auksto divkomponentu metodi. Tādējādi uzlabota satiksmes drošība, gandrīz par pusi samazinot auto bremzēšanas ceļu.

Savukārt sarkanās krāsas pārklājums un reljefs labāk pievērš autovadītāju uzmanību, tuvojoties gājēju pārejai. Šāda pārklājuma noturība, atkarībā no satiksmes satiksmes intensitātes un ceļa apstrādes ziemā, ir no diviem līdz septiņiem gadiem.

Pašvaldībā sola vērtēt šī projekta iznākumu ilgākā laika periodā un tad domāt par iespējām labiekārtot pēc šīs metodes arī citas pilsētas gājēju pārejas.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (2)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+