Mobilā versija
+1.1°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
1. janvāris, 2015
Drukāt

Jūrmalā Jaungada naktī aizdegas eglīte

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Jaungada naktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma divus izsaukumus par raķetēm, kas izšautas uzkrita uz jumta un, bažījoties par sekām un iespējamu ugunsgrēku, tika izsaukti glābēji. Dienestā aģentūrai BNS ceturtdienas rītā pastāstīja, ka izsaukumi saņemti Rīgā un Daugavpilī. Pēc pārbaudes bīstamība netika konstatēta.

Īsi pēc pusnakts saņemts izsaukums uz Jūrmalu, kur privātmājā aizdegusies eglīte, kurā bija iedegtas svecītes, bet cilvēki izgājuši ārā. Nostrādājis ēkā ierīkotais dūmu detektors un mājas saimnieki noreaģējuši. VUGD norāda, ka gadījumā, ja nebūtu dūmu detektora, sekas būtu daudz bēdīgākas, jo istabā jau bijusi augsta temperatūra.

Vēl viens lielāks ugunsgrēks izcēlās ap plkst.3 Dobelē, aizdegoties neapdzīvotai divstāvu koka ēkai. Degšanas platība bija 144 kvadrātmetri, taču šis ugunsgrēks cilvēku upurus neprasīja. Arī dzēšanas darbi noritēja bez īpašām problēmām. Plkst.6.30 ugunsgrēku izdevās lokalizēt, taču ugunsdzēsēji joprojām turpina darbu notikuma vietā.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+