×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. jūnijs, 2014
Drukāt

Jūrmalā no automašīnas atbrīvo tajā ieslēgušos bērnu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 31.maijā, Jūrmalā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēju palīdzība bija nepieciešama kādai ģimenei, kuras bērns bija no iekšpuses ieslēdzies automašīnā un pats saviem spēkiem nevarēja tikt no spēkrata ārā.

VUGD dežūrdaļā aģentūru LETA informēja, ka izsaukums uz Jūrmalu, Tērbatas ielu, saņemts ap plkst.16.45. Kāds pusotru gadu vecs bērns bija ieslēdzies automašīnā un nevarējis durvis attaisīt. Ar automašīnas īpašnieces atļauju izsists labās puses stikls, bērns no spēkrata izņemts laukā un nodots mātei.

Daugavpilī palīdzība bija nepieciešama 50 gadus vecam vīrietim, kurš no deviņstāvu dzīvojamās mājas kāpņutelpas izkritis pa logu un uzkritis uz ēkas ieejas jumta. Vīrietis pa tuvāko logu iecelts atpakaļ kāpņutelpā un nodots mediķu aprūpē.

Savukārt Rīgā vakar izsaukums saņemts uz Tērbatas ielu 7, kur no kādas sešstāvu ēkas balkona kritis lejā apmetums un ķieģeļi. Ugunsdzēsēji sākotnēji bīstamo vietu norobežojuši, bet pēc tam noņēmuši arī bīstamo apmetumu.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 38 izsaukumi, 21 no tiem bija uz ugunsgrēkiem. Ugunsgrēkos bojā gājušo un cietušo nav.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+