Latvijā
Kriminālziņas

Jūrmalā sadūrušies divi džipi 4

Ekrānšāviņš no skaties.lv video

Divu apvidus auto sadursmes dēļ Jūrmalā slimnīcā nonācis kāds vīrietis. Kas zināms par šīs avārijas iemesliem?

Jūrmalā šonedēļ notikusi avārija, kurā savainots kāda apvidus automobiļa “Land Rover” autovadītājs. Vīrietis braucis pa galveno ielu, kad negaidīti viņa auto kreisajos sānos ietriecies no Vasaras ielas braucošs “Lexus”. Lai arī tā vadītājs atradies dzīvojamajā zonā, kur atļauts braukt vien ar 20 km/h, turklāt pirms krustojuma ir “Stop” zīme, vīrietis nav vietējais, tādēļ mirkli pirms avārijas vēries apkārt, lai saprastu, kurp tad jābrauc.

“Biju ciemos… Man teica – brauksi, būs pagrieziens uz dzelzceļa pārbrauktuvi. Aizbraucu līdz “Stop” zīmei, sāku lēnām “līst” krustojumā, lai ieraudzītu, kur tā pārbrauktuve ir, jo zīmju jau te nav – ne uz pārbrauktuves, ne Rīgu. Skatījos, bet to, ka no labās puses nesās mašīna, vienkārši neredzēju. Fiziski neredzēju! Un “iebakstīju” sānos. Ne viņam ātrums bija liels, ne otram auto. Tāpēc jau viņš apstājās tepat blakus, mani vienkārši nedaudz sagrieza. Ja ātrums būtu bijis lielāks, tad gan sekas būtu daudz nopietnākas,” stāsta “Lexus” vadītājs Aleksejs.

Pēc notikušā mediķi snieguši palīdzību “Land Rover” šoferim, kurš nogādāts slimnīcā, savukārt likumsargi pieņēmuši “Lexus” vadītāja paskaidrojumus. Tā kā avārijā cietis cilvēks, ceļu policisti, kuri fiksējuši negadījuma vietā redzamās pēdas un citus faktus, pēcāk visus šīs lietas materiālus nodos izmeklētājiem.

LA.lv