×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
8. augusts, 2013
Drukāt

Jūrmalā sociālo pakalpojumu saņemšanai ieviesīs elektroniskās kartes

Banku kartes

Banku norēķinu un kredītkartes.

Jūrmalas pilsētas domē šodien nolemts ieviest elektroniskās kartes norēķinu veikšanai par pašvaldības sniegto sociālo palīdzību un atvieglojumiem, aģentūru LETA informēja pašvaldības pārstāvis Reinholds Pelše.

Jauno norēķinu sistēmu paredzēts ieviest līdz 2014.gada 1.februārim.

Jūrmalā paredzēts izmantot divu veidu bezkontakta elektroniskās kartes. Vienas no tām būs Jūrmalas skolēnu apliecības, ar kurām skolēni varēs saņemt braukšanas maksas atvieglojumu pilsētas autobusos un bezmaksas pusdienas savā izglītības iestādē. Otras kartes paredzētas pārējiem jūrmalniekiem, kam pašvaldība noteikusi braukšanas maksas atvieglojumus pilsētas maršruta autobusos.

Lai risinātu visus jautājumus saistībā ar norēķiniem par pašvaldības sniegto sociālo palīdzību un atvieglojumiem ar elektroniskajām kartēm, Jūrmalas pilsētas domē izveidota darba grupa, kuru vada Nodokļu nodaļas eksperte finanšu jautājumos Andra Tukāne.

Jūrmalas pilsētas dome papildus valsts paredzētajiem atvieglojumiem nodrošina bezmaksas braukšanu pilsētas maršruta autobusos visiem savas pašvaldības izglītojamiem un pensijas vecuma cilvēkiem, kā arī vairākām grupām cilvēku ar īpašām vajadzībām. Līdz šim šo pakalpojumu varēja izmantot, uzrādot skolēna apliecību vai īpaši izdotu karti, pretim ik reizes saņemot bezmaksas biļeti.

No šā gada 1.septembra visi Jūrmalas izglītības iestādēs izglītojamie no 1. līdz 12.klasei, kā arī piecgadnieki un sešgadnieki saņems pusdienas bez maksas. Iepriekšējā mācību gadā šāds atspaids jūrmalnieku ģimenēm bija paredzēts līdz 6.klasei un piecgadniekiem, sešgadniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+