Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
24. novembris, 2014
Drukāt

Jūrmalā top jauna daudzfunkcionāla sporta halle (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Jūrmalā, Kauguros, pirmdien ielikts pamatakmens jaunajai daudzfunkcionālajai sporta hallei, kas būs 3000 kvadrātmetrus plaša ar 800 skatītāju vietām un kas sportistus varēs uzņemt 2015. gada rudenī, informē pašvaldības pārstāvji.

Atklāšanas brīdī tā būs lielākā un modernākā sporta halle Jūrmalā. Objekta būvniecības kopējās izmaksas tiek lēstas 4,8 miljonu eiro apjomā, un Jūrmalas pašvaldība to būvē par saviem budžeta līdzekļiem. Sporta halle Kauguros būs piemērota basketbola, handbola un volejbola spēlēm, bet pirmām kārtām tā paredzēta Jūrmalas Valsts ģimnāzijas un sākumskolas “Atvase” audzēkņiem sporta nodarbībām.

Halles pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu un novēlējumu burtnīcu no Jūrmalas Valsts ģimnāzijas un sākumskolas “Atvase” skolēniem un Jūrmalas sportistiem. Burtnīcā skolēni pauž vēlmi sportot un trenēties, sasniegt rekordus un nest Jūrmalas un Latvijas vārdu pasaulē, kā arī vēl nākamajām paaudzēm sportu kūrortpilsētā turēt tikpat lielā godā kā līdz šim.

Par sporta halles patronesi izvēlēta basketboliste Ieva Tāre. Sporta halles tehnisko projektu izstrādājis SIA “Belss”, būvdarbus veic SIA “Velve”, būvuzraudzību veic SIA “Forma 2”.

Pašvaldībā atzīmē, ka jaunā sporta halle Kauguros nav vienīgais sporta infrastruktūras papildinājums. Nākamajā gadā Jūrmalā pie Lielupes vidusskolas sāks būvēt pilsētas centrālo sporta zāli ar gandrīz 2000 skatītāju vietām. Šī zāle būs izmantojama gan treniņiem, gan sacensību rīkošanai un darbosies arī kā mūsdienīgs pludmales sporta veidu centrs.

Jūrmalā šobrīd ir divas sporta skolas, kurās var trenēties 11 sporta veidos un tajās trenējas 2044 jaunie sportisti. Pilsētā darbojas 48 sporta klubi 26 sporta veidos, kurus vairāk nekā pusi finansiāli atbalsta Jūrmalas pašvaldība. Jūrmalā ir piecas virslīgas komandas – divas futbolā, pa vienai basketbolā un handbolā, šogad startējusi arī Jūrmalas hokeja virslīgas komanda.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jūrmala-pilsēta uz viļņa!

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+