Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. marts, 2014
Drukāt

Jūrmalā un Jelgavā degušas pirtis

Foto-LETAFoto-LETA

Marta pirmajā dienā Latvijā divas reizes degušas pirtis, taču cilvēki šajos ugunsgrēkos nav cietuši, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Jūrmalā, Kaugurciema ielā, pirts degusi 20 kvadrātmetru platībā, bet Jelgavā, Lāču ielā, pirts degusi 40 kvadrātmetru platībā.

Vakar uz kūlas ugunsgrēkiem VUGD darbinieki izbraukuši 35 reizes. Rīgā lielākais kūlas ugunsgrēks reģistrēts Maskavas ielā, kur pie vecā Rumbulas lidlauka pērnā zāle degusi apmēram divu hektāru platībā. Vēl dažādās Latvijas vietās sausā zāle degusi vairāku hektāru platībā, piemēram, Latgalē dzēsts kāds deviņus hektārus plašs kūlas ugunsgrēks.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēmis 85 izsaukumus – dzēsti 57 ugunsgrēki, veikti 13 glābšanas darbi, bet 15 izsaukumi izrādījušies maldinoši. Ugunsgrēkos neviens cilvēks nav cietis, nav arī bojāgājušo.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+