×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. jūnijs, 2017
Drukāt

Jūrmalā uzstāsies Tomass Anderss no grupas “Modern Talking” (2)

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Jau 25. jūnijā uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies leģendārais Tomass Anderss, informē portāls www.balticevents.info.

Tomasa Andersa vārds, šķiet, prasa vismazākos komentārus – 1984. gadā dibinātās, Vācijas un lielas Eiropas daļas veiksmīgākās grupas “Modern Talking” solists kopā ar savu grupu izpildīs visus slavenākos hitus “You’re My Heart, You’re My Soul”, “Cheri Cheri Lady”, “Brother Louie” utt.

Ievērojamus panākumus mūzikas jomā Tomass gan guva, uzsākot sadarbību ar Dīteru Bolenu, kopā darbojoties projektā “Modern Talking”. Jau pašos dueta pirmsākumos tas panākumus guva ne tikai dzimtajā Vācijā, bet visā pasaulē. Viņu hits “You’re My Heart, You’re My Soul” joprojām dzirdams dažādu radio staciju ēterā.

1997. gadā Tomass un Dīters atkal apvienoja savus spēkus un atjaunoja savu duetu “Modern Talking”. “Modern Talking” iekļuva to reto projetku vidū, kuru atkalapvienošanās nepiedzīvoja neveiksmi. Pilnīgi pretēji – viņu apvienošanos var uzskatīt par grandiozāko popmūzikas vēsturē. 1998. gadā izdotais albums “For Good” Eiropas topu virsotnēs atradās divdesmit nedēļas, vairākās valstīs iegūstot platīna un dubultplatīna albuma statusu. 1998. līdz 2003. gadam duets pamanījās pārdot 65 miljonus albuma eksemplāru.

2004. gadā, pēc otrreizējas “Modern Talking” izjukšanas, Tomass Anderss izdod albumu ar nosaukumu “This Time”, kas viņa solo karjerā atnes lielākos panākumus.

Jūrmalā mākslinieks izpildīs savus labākus darbus, kā arī pavisam jaunas dziesmas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Thomas Anders vismaz kaut mazliet maceja gitaru spelet, atskiriba no Dieter Bohlen,kuru jebkurs kakis zu bleka jumta parspetu naudesana.

  2. Neteiktu, ka par D. Bolena daiļradi būtu bijis pārmēra sajūsmā- saštancēja pamatīgu lērumu salkanu gabalu, kuri visi bija bezmaz vienādi.
    Visu cieņu komerciālajam panākumam un milzu naudai, ko D. Bolens ar savām grupām sapelnīja.
    Toties patīkami redzēt, ka Anderss pa šiem gadiem no ieeļļota un iecukurota puisīša- skaistulīša kļuvis par normālu vīrišķi.
    Mūsdienu mūzikas populārākie izpildītāji- saldi cukurskaistulīši ar šķērmām, pliekanām balstiņām, toties, kļuvis par Mainstream.

Draugiem Facebook Twitter Google+