“Jūrmala/Fēnikss” izglābj spēli un izredzes 0

LBL čempionātā “Jūrmala/Fēnikss” pamatlaika pēdējās divās minūtēs atspēlēja septiņu punktu deficītu, pagarinājumā ar 97:87 pārspēja “Barons/LDz” un saglabāja izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.
Faktiski jūrmalniekiem izslēgšanas spēles jau ir sākušās – lai garantētu vietu ceturtdaļfinālā, sezonas pēdējās trīs spēlēs jāizcīna divas uzvaras. Zaudējumu limits gandrīz tika izsmelts Rīgā, tomēr pēdējā brīdī izdevās izglābties. “Jūrmala/Fēnikss” kapteinis Edgars Jeromanovs pēc spēles sprieda, ka komandai ir liela sirds, visi laukumā cīnījušies un tas dažās epizodēs spēles izskaņā ļāva nopelnīt arī veiksmes palīdzību.
“Barons/LDz” aizvadīja labu pirmo puslaiku, spēja atgūties pēc neveiksmīgā trešā ceturkšņa un 39. minūtes sākumā bija vadībā ar 81:74. Edgara Jeromanova tālmetiens, Endrjū Šmita soda metieni un Edgara Elkšņa divi punkti spēli pagrieza jūrmalnieku virzienā, kuriem pagarinājuma bija palicis vairāk spēka.
Lai nodrošinātu vietu pirmajā sešniekā un pagarinātu sezonu izslēgšanas spēlēs, “Jūrmala/Fēnikss” komandai atlikušajās divās spēlēs – 9. aprīlī Jēkabpilī un 16. aprīlī pret BK “Ventspils” – nepieciešama vēl viena uzvara.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

LBL ČEMPIONĀTS
“Barons/LDz” – “Jūrmala/Fēnikss” 87:97
(27:20, 49:38, 65:66, 81:81). Dārgais 21, Ausējs 15, Freimanis 14; Jeromanovs 18, Mediss 17, Šmits 15+14AB.
“Latvijas universitāte” – “VEF Rīga” 49:98 (15:22, 24:52, 35:70). Krūmiņš 15, Raimo 11; Mailzs 19, Smits 18, Vilde 13+10AB.
Tabulā: 1. “Valmiera/Ordo” 25-6 (80%), 2. “VEF Rīga” 14-4 (77%), 3. BK “Ventspils” 23-7 (76%), 4. “Liepāja/Triobet” 21-10 (67%), 5. “Jūrmala/Fēnikss” 19-15 (55%), 6. “Valka/Valga” 11-9 (55%), 7. BK “Jēkabpils” 16-15 (51%), 8. “Barons/LDz” 11-21 (34%), 9. BK “Jelgava” 9-23 (28%), 10. “Ogre/Kumho Tyre” 7-25 (21%), 11. “LU” 5-26 (16%).