“Jūrmalas” basketbolisti nonāk vienas uzvaras attālumā no LBL bronzas 0

“Jūrmalas” vienība svētdien nonāca vairs tikai vienas uzvaras attālumā no “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļām.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Bronzas sērijas otrajā spēlē “Jūrmala” viesos ar 99:83 (24:20, 24:23, 21:18, 30:22) uzvarēja “Ogri”, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0. Jūrmalniekiem iespēja noslēgt šo sēriju būs jau trešdien savā laukumā.

“Jūrmalas” sastāvā 21 punktu guva Edgars Jermanovs, bet 17 punkti bija pieredzējušajam Artūram Strēlniekam, kamēr 16 punkti tika Kristapam Pļavniekiem.

Savukārt “Ogres” rindās 22 punkti Jānim Pozņakam, bet 14 – Rinaldam Sirsniņam, kuram arī deviņas rezultatīvas piespēles.

Jūrmalnieki mača sākumā uzvarēja cīņā par iniciatīvu, izvirzoties vadībā ar 10:5, tomēr ogrēnieši tālāk viņus nepalaida. Tiesa, “Ogre” panākt pretiniekus īsti nespēja, turklāt “Jūrmala” pirmā puslaika beigās pēc Ervīna Jonāta diviem precīziem “sodiņiem” panāca deviņu punktu pārsvaru (48:39).

Līdz pārtraukumam ogrēnieši gan četrus punktus atguva, bet otrā puslaika ievadā pietuvojās līdz 47:50, tomēr uzreiz pēc tam izrāvienu jau veica “Jūrmala”, panākdama drošo 64:49. Lai arī dažus punktus mājinieki pēc tam atguva, jūrmalnieki bija ieguvuši solīdu pārsvaru, ko arī centās nosargāt.

Kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas trīsarpus minūtes, “Ogres” basketbolists Mārcis Vītols ar diviem soda metieniem panāca 75:80, tomēr tuvāk jūrmalnieki pietuvoties neļāva, turklāt galotnē lieliski nospēlēja Ivars Rihards Žvīgurs, kurš īsā laikā guva astoņus punktus.

Pirms pēdējās minūtes ogrēniešu galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis bija neizpratnē par tiesnešu lēmumu, kā rezultātā viņš saņēma tehnisko piezīmi. “Jūrmalas” basketbolists Artūrs Strēlnieks realizēja trīs soda metienus, bet Haralds Kārlis pievienoja precīzu divpunktnieku. Tas viesiem ļāva atrauties jau līdz 94:81, beigās panākumu arī nosargājot.

Kā vēstīts, bronzas sērijas pirmajā mačā ar 77:71 virsroku guva “Jūrmala”.