×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
8. marts, 2012
Drukāt

Jūrmalas dome parakstīs trīspusējo līgumu par “Jaunā viļņa” rīkošanu

pauls_krutojs

Jūrmalas pilsētas dome šodien nolēmusi parakstīt trīspusējo līgumu par jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” rīkošanu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā. Sadarbības līguma termiņš būs viens gads.

Jūrmalas domes deputāts Māris Dzenītis informēja, ka “Jaunā viļņa” rīkotāji no savas puses līgumu parakstījuši jau februāra sākumā.

Līguma projektā iestrādāts, ka līgums tiek slēgts tikai uz gadu, kā arī ir pievienoti divi punkti, kas skar VIP zonu, tai skaitā jautājumus par ēdināšanu, reklāmas izvietošanu un VIP biļešu tirdzniecību.

Jau ziņots, ka konkursa organizators un komponists Igors Krutojs februāra sākumā izplatīja paziņojumu, ka jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis” Jūrmalā vairs nenotiks, jo konkursa organizatoru sadarbība ar Jūrmalas domi ir sasniegusi kritisko robežu, kas tagad ļauj par pasākuma norises vietu izraudzīties kādu citu pasaules pilsētu, starp kurām ir arī Rīga.

Pēc šī paziņojuma saņemšanas Jūrmalas mērs Gatis Truksnis konkursa “Jaunais vilnis” organizētājiem Krutojam un Aleksandram Rumjancevam esot nosūtījis vēstuli, kurā apsolījis pašvaldības atbalstu pasākuma organizēšanā.

Pēc Dzenīša teiktā, dialogs starp pašvaldību un konkursa rīkotājiem bija nonācis strupceļā – rīkotāji no Maskavas uzstāja, ka sarunas turpinās vien tad, ja Jūrmalas dome parakstīs piedāvāto līguma projektu, savukārt Jūrmalas dome uzskatīja, ka vispirms vajadzētu izrunāt visu, kas tagad sasāpējis, un tikai tad jāvirza uz priekšu lēmums par līguma parakstīšanu.

“Protams, ka tas tonis, kādā rīkotāji tagad izvirza savas prasības, ir visnotaļ agresīvs, taču, no otras puses, tas ir arī saprotams, jo viņi jūt un izprot savu vērtību. Un, ja tā ir taisnība, ka ir vēl trīs pilsētas, kuras jau tūlīt ir gatavas pārņemt konkursa izmitināšanu, tad domāju, ka ilgtermiņa interešu vārdā Jūrmalai tagad būtu jāapslāpē pašlepnums un aizvainojums,” norādīja Dzenītis.

Jūrmalas dome šodien nolēmusi trīspusējo vienošanos tomēr parakstīt. Līguma termiņš sašaurināts uz vienu gadu.

Konkurss Jūrmalā šovasar iecerēts no 24.jūlija līdz 29.jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+