×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. janvāris, 2015
Drukāt

Jūrmalas domei nav oficiālas informācijas par “Jaunā viļņa” norises vietas maiņu

Foto - LetaFoto - Leta

Jūrmalas dome nav saņēmusi oficiālu informāciju par starptautiskā jauno populārās mūzikas izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” un šova “Comedy Club” norises vietas maiņu, aģentūrai BNS pastāstīja domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Aile.

“Joprojām nav nekādas oficiālas informācijas,” sacīja Aile.

Viņa norādīja, ka ceturtdien krievu medijos izskanējušās ziņas par abu pasākumu norises vietu maiņu, iespējams, ir kārtējās spekulācijas, jo nav norādītas nekādas atsauces uz pašiem organizatoriem.

Arī Dzintaru koncertzāles valdes loceklis Guntars Ķirsis aģentūrai BNS teica, ka koncertzāles rezervācijas “Jaunā viļņa” un “Comedy Club” pasākumiem nav atceltas.

Krievijas avīze “Rossiskaja gazeta” piektdien vēstī, ka starptautiskā jauno populārās mūzikas izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” rīkotāji vienojušies konkursu šovasar rīkot Sočos, kur pagājušajā gadā notika XXII ziemas olimpiskās spēles. Uz Sočiem no Jūrmalas pārcelsies arī šovs “Comedy Club”, kas Soču kalnos notiks jau februārī.

Jau ziņots, ka starptautiskā jauno populārās mūzikas izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” vadība līdz pērnā gada beigām plānoja pieņemt lēmumu par konkursa norises jauno vietu. Kā iespējamās nākamās “Jaunā viļņa” norises vietas tika izskatīta Krima, Soči, Baku, Kaļiņingrada un Kazaņa.

Lai gan spekulācijas par iespējamu “Jaunā viļņa” norises vietas maiņu virmojušas jau vairākus gadus, šogad tās saasināja tas, ka neilgi pirms pērnā gada konkursa sākuma jūlijā tā dēvētajā melnajā sarakstā saistībā ar pozīciju Ukrainas krīzes jautājumā ar Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmumu tika iekļauti tādi Krievijas mākslinieki kā Josifs Kobzons, Valērija, Oļegs Gazmanovs un Ivans Ohlobistins, kas iepriekšējos gados bija aktīvi “Jaunā viļņa” pasākumu apmeklētāji, Valērija pat bija konkursa žūrijā.

Latvijas sabiedrībā domas par “Jaunā viļņa” rīkošanu Jūrmalā dalās, vieniem apšaubot pasākuma māksliniecisko vērtību un Krievijas estrādes zvaigžņu gozēšanās Jūrmalā nozīmību, bet citiem uzstājot uz pasākuma ekonomisko nozīmi Jūrmalas un visas Latvijas attīstībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+